Xerox 003R91913 papier do drukarek...
Xerox 003R91913, Druk laserowy/atramentowy, A3 (297x420 mm), 500 ark., 80 g/m², Biały, 101 µm
SKU: 0000042338
EAN: 0848412013139
Kod producenta: Q1956A
HP Q1956A, 67,5 m, 15,2 cm (6"), 130 g/m²
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Długość rolki | 67,5 m |
| Rozmiar | 15,2 cm (6") |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Gramatura | 130 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 1 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Waga produktu | 9,73 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 95 °F |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 152 x 152 x 1143 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 152 x 152 x 1143 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,1 kg |
| Waga brutto palety | 477,1 kg |
| Waga palety (UE) | 310,1 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48025590 |
| Produktów na palecie | 40 szt. |
| Ilość | 1 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 25 szt. |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 889 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1219,2 x 1117,6 x 889 mm (48 x 44 x 35") |
| Waga (imperialna) | 15,9 kg (35 funtów) |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 906 mm |
| Wymiary opakowania | 152,4 x 152,4 x 1143 mm (6 x 6 x 45") |
| Odcień bieli | 89% |
| Rozmiar rdzenia | 2" |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q1956A, 67,5 m, 15,2 cm (6"), 130 g/m²
Xerox 003R91913, Druk laserowy/atramentowy, A3 (297x420 mm), 500 ark., 80 g/m², Biały, 101 µm
Brother RD-Q04E1, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, 5,08 cm, 2,56 cm, 450 szt.
Epson C53S672087, Czarny na szarym, LK, Rhino, LabelWorks LW-C410, LabelWorks LW-C610, 1,8 cm, 8 m
HP Professional Business Paper, Glossy, 180 g/m2, A3 (297 x 420 mm), 150 sheets, Druk atramentowy, A3 (297x420 mm), Połysk, 150 ark., 180 g/m², Biały
Xerox 003R98046, Matowy, 270 µm, 2 lat(a), 365 g/m², -20 - 120 °C, 10 - 30 °C
HP Sprocket 2.3 x 3.4 in (5.8 x 8.7 cm) Photo Paper-20 sheets, Połysk, Atramentowa, 2.3x3.4", Biały, 20 ark., Dom, Domowe biuro