Xerox Labels 21.2 x 38.1 mm A4 100 sheets...
Xerox Labels 21.2 x 38.1 mm A4 100 sheets, Biały, A4, 38,1 mm, 21,2 mm, 65 szt., 6500 ark.
SKU: 0000042315
EAN: 0848412012750
Kod producenta: C6019B
HP Coated Paper-610 mm x 45.7 m (24 in x 150 ft), 45,7 m, 11,1 cm (4.38"), 114 µm, 90 g/m²
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Długość rolki | 45,7 m |
| Rozmiar | 11,1 cm (4.38") |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Grubość nośnika | 114 µm |
| Gramatura | 90 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Waga produktu | 2,62 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 95 °F |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 111 x 108 x 660 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 111 x 108 x 660 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,18 kg |
| Waga brutto palety | 487,5 kg |
| Waga palety (UE) | 221 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48025590 |
| Produktów na palecie | 144 szt. |
| Nieprzejrzystość | 93% |
| Ilość | 1 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 60 szt. |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1127 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1219,2 x 1016 x 1127,3 mm (48 x 40 x 44.4") |
| Rozmiar palety (EU) | 1199 x 798 x 823 mm |
| Wymiary opakowania | 111,3 x 111,3 x 651 mm (4.38 x 4.38 x 25.6") |
| Odcień bieli | 89% |
| Czas wysychania nośnika | 0 min. |
| Potrzeba laminowania nośnika | thermal and pressure-sensitive laminate films |
| Odporność nośnika na działanie wody | Lamination required |
| Biel | 145 |
| Rozmiar rdzenia | 2" |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Coated Paper-610 mm x 45.7 m (24 in x 150 ft), 45,7 m, 11,1 cm (4.38"), 114 µm, 90 g/m²
Xerox Labels 21.2 x 38.1 mm A4 100 sheets, Biały, A4, 38,1 mm, 21,2 mm, 65 szt., 6500 ark.
Canon 3214C002, 5x7.6 cm, 2x3", 20 ark., Canon Zoemini, Pudełko
Epson Photo Paper Glossy - A3+ - 20 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², A3+, 20 ark., - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF -..., 1 szt.
HP Q1444A, Matowy, 90 g/m², 2 lat(a), 20 - 80%, 15 - 30 °C, 10 - 30 °C
HP Q1421B, 190 g/m², 30,5 m
HP Q1414B, Druk atramentowy, Matowy, 172 g/m², Biały
HP Papier fotograficzny Premium Plus, półbłyszczący – 20 arkuszy/A4/210 x 297 mm, Papier półbłyszczący, 300 g/m², A3, 20 ark., Biznes, Enterprise, 15 - 35 °C
Brother BUS-1J150102-203, Biały, Wytłoczona etykieta, Termotransferowy, Prostokąt, TJ-4020TN, TJ-4120TN, TJ-4021TN, TJ-4121TN, 15 cm
Brother PR2020G Stamp 20 X 20 green