-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Premium Instant-dry Gloss Photo Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft) papier fotograficzny
SKU: 0000042289
EAN: 0848412013290
Kod producenta: Q7993A
HP Premium Instant-dry Gloss Photo Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft), 260 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 65%, 60 - 85 °F
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Gramatura | 260 g/m² |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 18 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 35 - 65% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 60 - 85 °F |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 136,5 x 133 x 965 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,36 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Waga brutto palety | 572 kg |
| Produktów na palecie | 63 szt. |
| Ilość | 1 szt. |
| Rozmiar | 13,3 cm (5.25") |
| Wymiary opakowania | 136,7 x 133,3 x 965,2 mm (5.38 x 5.25 x 38") |
| Wymiary palety | 1257 x 1016 x 978 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1257,3 x 1016 x 977,9 mm (49.5 x 40 x 38.5") |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
Opis
- Gramatura
- 260 g/m²
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Premium Instant-dry Gloss Photo Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft), 260 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 65%, 60 - 85 °F
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox papír Sirio Nude (290g, 482x330) - 250...
Epson Premium Glossy Photo Paper - 13x18cm - 30...
Epson Premium Glossy Photo Paper - 13x18cm - 30 Arkuszy, Premium błysk, 255 g/m², Biały, 30 ark., - SureColor SC-T7200D-PS - SureColor SC-T7200D - SureColor SC-T7200-PS - SureColor SC-T7200 -..., 130 mm
Xerox papír Colour Impressions Silk SG (150g,...
Xerox PNT Label - Clear PaperBack A4 (229g/50...
HP Matte Litho-realistic Inkjet Paper 914mmx30.5m
HP Matte Litho-realistic Inkjet Paper 914mmx30.5m, Matowy
HP CH023A filmy do drukowania Polipropylen (PP)
HP CH023A, Polipropylen (PP), Matowy, 15 - 30 °C, 0 - 40 °C, 20 - 80%, 5 - 80%
Canon 1033A006 papier do drukarek atramentowych
Canon 1033A006
Xerox Business 80 A3 papier do drukarek...
Xerox Business 80 A3, 80 g/m², 4,99 kg, 40 - 65%, 18 - 30 °C, 5 - 35 °C, 40 - 60%
HP Papier fotograficzny , matowy, 180 g/m2, 10...
HP Papier fotograficzny , matowy, 180 g/m2, 10 × 15 cm (101 × 152 mm), 25 arkuszy, Matowy, 180 g/m², 10x15 cm, Biały, 25 ark., Dom
Xerox Papír Premium Never Tear - PNT 195 SRA3...
HP Universal Instant-dry Gloss Photo Paper-610...
HP Universal Instant-dry Gloss Photo Paper-610 mm x 30.5 m (24 in x 100 ft), 200 g/m², Brązowy, Biały, 2 lat(a), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%