-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Q6581A papier fotograficzny
SKU: 0000042286
EAN: 0848412013870
Kod producenta: Q6581A
HP Q6581A, 200 g/m², 2 lat(a), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%, 35 - 65%
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Gramatura | 200 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 18 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 35 - 65% |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 1118 x 152 x 152 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,94 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
Opis
- Gramatura
- 200 g/m²
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q6581A, 200 g/m², 2 lat(a), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%, 35 - 65%
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Epson LK-5LBJ Czarny, Niebieski
Epson LK-5LBJ, Czarny, Niebieski, Termotransferowy, Matowy, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm
Xerox Papír DNS Premium (70g/500 listů, A4)
Brother ID1438 etykiet do nadruku
Brother ID1438, 14 x 38 mm
Canon 4076C006 papier fotograficzny A4 Matowy
Canon 4076C006, Matowy, 240 g/m², A4, 10.8 µm, 178 mm, 254 mm
Xerox Papír Role PPC 75 - 420x175m (75g, A2)
Canon Papier Extra/500 kartek A4
HP Wkłady i papier fotograficzny Sprocket 4 × 6...
HP Wkłady i papier fotograficzny Sprocket 4 × 6 cali (10 × 15 cm) – 80 arkuszy, Połysk, Atramentowa, 10x15 cm, 4x6", Biały, 80 ark.
Xerox Papír Colour Impressions Gloss 130 SRA3...
Xerox Papír Colour Impressions Gloss 130 SRA3 (130g/500 listů, SRA3) - oboustranně natíraný