Fellowes 5602201 folia do laminowania 25 szt.
Fellowes 5602201, Matowy, A3, 0,08 mm, 303 mm, 0,2 mm, 426 mm
SKU: 0000042283
EAN: 0848412013832
Kod producenta: Q6578A
HP Q6578A, Brązowy, Biały, 2 lat(a), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%, 35 - 65%
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kolor produktu | Brązowy, Biały |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 18 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 35 - 65% |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 1575 x 152 x 152 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,85 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Rozmiar | 152,4 cm (60") |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q6578A, Brązowy, Biały, 2 lat(a), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%, 35 - 65%
Fellowes 5602201, Matowy, A3, 0,08 mm, 303 mm, 0,2 mm, 426 mm
Canon 1711C003, 310 g/m², A3, 25 ark., 420 µm
Canon 7740A001, Oryginalny, 10 - 80%, 5 - 35 °C
Xerox 003R98059, Matowy, 120 µm, 2 lat(a), 160 g/m², -20 - 120 °C, 10 - 30 °C
HP Professional Business Paper, Glossy, 200 g/m2, A4 (210 x 297 mm), 150 sheets, Druk laserowy, A4 (210x297 mm), Połysk, 150 ark., 200 g/m², Biały
Canon IJM113, 45 m, 91,4 cm, 5,08 cm, 90 g/m², 111 µm, 91%
HP Q1446A, 45 m, 42 cm, 5,08 cm, 11,1 cm (4.38"), Matowy, 90 g/m²
Canon 6211B008, Satyna, 260 g/m², Biały, 260 µm, 10 - 35 °C, 10 - 35 °C
Epson Premium Glossy Photo Paper - A4 - 50 Arkuszy, Połysk, 255 g/m², A4, Biały, 50 ark., 1 szt.