-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Universal Instant-dry Gloss Photo Paper-1067 mm x 30.5 m (42 in x 100 ft) papier fotograficzny Brązowy, Biały
SKU: 0000042282
EAN: 0848412013818
Kod producenta: Q6576A
HP Universal Instant-dry Gloss Photo Paper-1067 mm x 30.5 m (42 in x 100 ft), 200 g/m², Brązowy, Biały, Biznes, Enterprise, 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Gramatura | 200 g/m² |
| Kolor produktu | Brązowy, Biały |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 18 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 35 - 65% |
| Waga produktu | 6,94 kg |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 1118 x 152 x 152 mm |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 127 mm |
| Głębokość opakowania | 127 mm |
| Wysokość opakowania | 1111,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,4 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Waga brutto palety | 388,49 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 56 szt. |
| Warstwy na paletę | 7 szt. |
| Produktów na palecie | 56 szt. |
| Ilość arkuszy w opakowaniu | 1 ark. |
| Rozmiar | 106,7 cm (42") |
| Wymiary palety | 1219,2 x 1117,6 x 1032,76 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 2 szt. |
Opis
- Gramatura
- 200 g/m²
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Universal Instant-dry Gloss Photo Paper-1067 mm x 30.5 m (42 in x 100 ft), 200 g/m², Brązowy, Biały, Biznes, Enterprise, 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox Premium Never Tear PNT 145 A4 (195g,...
Epson LK-4YAS Szary, Żółty
Epson LK-4YAS, Szary, Żółty, Termotransferowy, LabelWorks LW-C410, 1,2 cm
Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x...
Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Office printing, Kalendarz, Photo collage, Photo gifts, Zdjęcie, Cards and gift wraps, Seasonal..., 40 ark.
Xerox Papír Colotech+ (200g/250 listů, SRA3 SG)
HP Universal Bond Paper-610 mm x 45.7 m (24 in...
HP Universal Bond Paper-610 mm x 45.7 m (24 in x 150 ft), Matowy, 80 g/m², 2 lat(a), 20 - 70%, 15 - 30 °C, 5 - 40 °C
Xerox Papír Colotech+ GLOSS 210 SRA3 (210g/250...
Xerox Papír Colotech+ GLOSS 210 SRA3 (210g/250 listů, SRA3) - oboustranně natíraný
Epson Photo Paper Glossy - A4 - 50 Arkuszy
Epson Photo Paper Glossy - A4 - 50 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², A4, 50 ark., - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2750DWF -..., 1 szt.
Xerox 003R90406 kalka 1000 ark. SRA3
Xerox 003R90406, SRA3, Biały, 1000 ark.
Xerox 003R98051 filmy do drukowania
Xerox 003R98051, Matowy, 350 µm, 2 lat(a), 504 g/m², -20 - 120 °C, 10 - 30 °C
Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 20 Arkuszy
Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 20 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², A4, 20 ark., - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression..., 1 szt.