-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP C6568B nośnik wielkoformatowy 45,7 m
SKU: 0000042261
EAN: 0848412012804
Kod producenta: C6568B
HP C6568B, 45,7 m, 11,1 cm (4.38"), 115 µm, 90 g/m²
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Długość rolki | 45,7 m |
| Rozmiar | 11,1 cm (4.38") |
| Grubość nośnika | 115 µm |
| Gramatura | 90 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Waga produktu | 6,74 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 95 °F |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 111 x 1422 x 108 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 1422 x 111 x 108 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,85 kg |
| Waga brutto palety | 726 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48025590 |
| Produktów na palecie | 99 szt. |
| Nieprzejrzystość | 93% |
| Poziom połysku | Matte |
| Ilość | 1 szt. |
| Wymiary palety | 1257 x 1016 x 1435 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1016 x 1435,1 x 1257,3 mm (40 x 56.5 x 49.5") |
| Wymiary opakowania | 1422,4 x 111 x 108 mm (56 x 4.37 x 4.25") |
| Odcień bieli | 89% |
| Czas wysychania nośnika | 0 min. |
| Potrzeba laminowania nośnika | thermal, pressure-sensitive laminate films |
| Odporność nośnika na działanie wody | Lamination required |
| Biel | 145 |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP C6568B, 45,7 m, 11,1 cm (4.38"), 115 µm, 90 g/m²
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Papier HP Heavyweight Coated Paper, 1372 mm, 30...
Epson Photo Paper Glossy - 10x15cm - 100 Arkuszy
Epson Photo Paper Glossy - 10x15cm - 100 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², 100 ark., - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF -..., 100 mm, 150 mm
HP Special Inkjet Paper-610 mm x 45.7 m (24 in...
HP Special Inkjet Paper-610 mm x 45.7 m (24 in x 150 ft), Matowy, 90 g/m², 2,79 kg, 15 - 35 °C, 59 - 95 °F, 3,35 kg
Xerox Papír Premium Never Tear - PNT 145 SRA3...
Canon 6211B008 papier fotograficzny Biały Satyna
Canon 6211B008, Satyna, 260 g/m², Biały, 260 µm, 10 - 35 °C, 10 - 35 °C
Xerox Papír Premium Never Tear PNT 130 A4 -...
Xerox Papír Colotech+ 250 SRA3 SG (250g/125...
Xerox Papír Colotech+ 250 SRA3 SG (250g/125 listů, SRA3)
Canon 2768B014 papier fotograficzny
Canon 2768B014, 300 g/m², 11.8 µm, 50 ark., 4" x 6", 98 %
Brother BDE-1J026076-102 Biały Samoprzylepne...
Brother BDE-1J026076-102, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, Wytłoczona etykieta, bezpośrednio termiczny, Prostokąt, Brother TD
Epson Matte Paper Heavy Weight - A4 - 50 Arkuszy
Epson Matte Paper Heavy Weight - A4 - 50 Arkuszy, Matowy, 167 g/m², A4, Biały, 50 ark., WorkForce WF-7620DTWF WorkForce WF-7610DWF WorkForce WF-7110DTW WorkForce WF-3640DTWF WorkForce...
Epson LK-5KBM Czarny, Złoto
Epson LK-5KBM, Czarny, Złoto, Termotransferowy, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm