HP Premium Instant-dry Satin Photo Paper-1524...
HP Premium Instant-dry Satin Photo Paper-1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft), 260 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 65%, 60 - 85 °F
SKU: 0000042256
EAN: 0848412014280
Kod producenta: 51642A
HP Matte Film 610 mm x 38.1 m (24 in x 125 ft), Matowy, 1 lat(a), 160 g/m², Stany Zjednoczone, 15 - 25 °C, 30 - 70%
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Matowy |
| Termin przydatności do użycia | 1 lat(a) |
| Gramatura | 160 g/m² |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 25 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 70% |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 635 x 106 x 106 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,44 kg |
| Odcień bieli | 72% |
| Rozmiar rdzenia | 2" |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Matte Film 610 mm x 38.1 m (24 in x 125 ft), Matowy, 1 lat(a), 160 g/m², Stany Zjednoczone, 15 - 25 °C, 30 - 70%
HP Premium Instant-dry Satin Photo Paper-1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft), 260 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 65%, 60 - 85 °F
Canon ZP2030 50SH+PH.ALBUM+PH.STAND ACCESSORIES
Xerox Performer White Paper - A3, 80 gsm, 80 g/m², Biały, 104 ± 2 µm, 89%, 4 lat(a), 500 ark.
HP Universal Instant-dry Gloss Photo Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft), 200 g/m², Brązowy, Biały, 2 lat(a), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%
Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², Atramentowa, A4, 21x29.7 cm, Wielobarwny
Epson RC-T1TNA, Przezroczysty, - LabelWorks Pro100 (UK Type AC Adapter), 10 cm, 15 m, 1 szt., 120 mm
Xerox 003R98059, Matowy, 120 µm, 2 lat(a), 160 g/m², -20 - 120 °C, 10 - 30 °C
Xerox Symphony 160 A4, Green Card PW, 160 g/m², Zielony, 200 ± 5 µm, 250 ark., A4, ECF
HP Sprocket Studio Plus 4x6'' - papier do drukarki SPROCKET STUDIO Plus - 108 szt.
HP Q8754A, 190 g/m², 2 lat(a), 94,5%, 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%