-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Papier Heavyweight, powlekany – 914 mm x 30,5 m (36 cali x 100 stóp)
SKU: 0000042249
EAN: 0848412013115
Kod producenta: C6030C
HP Papier Heavyweight, powlekany – 914 mm x 30,5 m (36 cali x 100 stóp), 30,5 m, 11,1 cm (4.38"), 163 µm, 130 g/m²
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Długość rolki | 30,5 m |
| Rozmiar | 11,1 cm (4.38") |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Grubość nośnika | 163 µm |
| Gramatura | 130 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 1 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Waga produktu | 3,71 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 95 °F |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 111 x 111 x 949 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 111 x 111 x 949 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,32 kg |
| Waga brutto palety | 457 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48025590 |
| Produktów na palecie | 99 szt. |
| Nieprzejrzystość | 96% |
| Ilość | 1 szt. |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1127 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1257,3 x 1016 x 1117,6 mm (49.5 x 40 x 44") |
| Wymiary opakowania | 111,3 x 111,3 x 949,5 mm (4.38 x 4.38 x 37.4") |
| Odcień bieli | 89% |
| Czas wysychania nośnika | 0 min. |
| Potrzeba laminowania nośnika | thermal, pressure-sensitive laminate films |
| Odporność nośnika na działanie wody | Lamination required |
| Biel | 144 |
| Rozmiar rdzenia | 2" |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Informacje o odporności na blaknięcie (pomieszczenia biurowe lub domowe) | 1+ year Vivera inks/100+ pigment inks |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Papier Heavyweight, powlekany – 914 mm x 30,5 m (36 cali x 100 stóp), 30,5 m, 11,1 cm (4.38"), 163 µm, 130 g/m²
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox barevný papír (Tmavě Niebieski, 160g/250...
Xerox Papír Tintoretto Neve ( 200g, SRA3) - 250...
OKI Banner paper 210x900mm 40 sheets
HP Paper bond universal 24inch 45m 4-pack...
HP Paper bond universal 24inch 45m 4-pack, 45,7 m, 61 cm, 61 cm (24"), Matowy, 106 µm, 80 g/m²
Xerox Papír Colour Impressions Gloss 250 SRA3...
Xerox Papír Colour Impressions Gloss 250 SRA3 (250g/250 listů, SRA3) - oboustranně natíraný
Xerox Papír Performance Never Tear PPNT 250...
Xerox Papír Colour Impressions Gloss 170 SRA3...
Xerox Papír Colour Impressions Gloss 170 SRA3 (170g/250 listů, SRA3) - oboustranně natíraný
Xerox Paper Colotech Gloss Coated 280 A4
Xerox Paper Colotech Gloss Coated 280 A4