-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Bright White Inkjet Paper-914 mm x 91.4 m (36 in x 300 ft) nośnik wielkoformatowy 91,4 m
SKU: 0000042248
EAN: 0848412012729
Kod producenta: C6810A
HP Bright White Inkjet Paper-914 mm x 91.4 m (36 in x 300 ft), 91,4 m, 15,2 cm (6"), 119 µm, 90 g/m²
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Długość rolki | 91,4 m |
| Rozmiar | 15,2 cm (6") |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Grubość nośnika | 119 µm |
| Gramatura | 90 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Waga produktu | 7,69 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 60% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 86 °F |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 151 x 151 x 958 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 152,4 x 149,23 x 965,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,53 kg |
| Waga brutto palety | 264 kg |
| Waga palety (UE) | 264 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48025590 |
| Produktów na palecie | 28 szt. |
| Nieprzejrzystość | 94% |
| Poziom połysku | matte |
| Ilość | 1 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 28 szt. |
| Wymiary palety | 1199 x 798 x 1128 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1219,2 x 1016 x 1193,8 mm (48 x 40 x 47") |
| Rozmiar palety (EU) | 1199 x 798 x 1128 mm |
| Wymiary opakowania | 152,4 x 152,4 x 939,8 mm (6 x 6 x 37") |
| Odcień bieli | 113% |
| Czas wysychania nośnika | 90 s |
| Potrzeba laminowania nośnika | pressure-sensitive laminate films |
| Gładkość | 140 |
| Odporność nośnika na działanie wody | Lamination required |
| Biel | 166 |
| Rozmiar rdzenia | 2" |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Bright White Inkjet Paper-914 mm x 91.4 m (36 in x 300 ft), 91,4 m, 15,2 cm (6"), 119 µm, 90 g/m²
16 innych produktów w tej samej kategorii:
HP Matte Litho-realistic Inkjet Paper 914mmx30.5m
HP Matte Litho-realistic Inkjet Paper 914mmx30.5m, Matowy
Canon 3214C002 papier fotograficzny
Canon 3214C002, 5x7.6 cm, 2x3", 20 ark., Canon Zoemini, Pudełko
Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A3,...
Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A3, 255g/m², 20 Arkuszy, Połysk, 255 g/m², A3, Biały, 20 ark., Epson Stylus Office B1100 Epson Stylus Office T1100 Epson Stylus Photo 1290 Epson Stylus Photo...
Brother BFA-274106-080 etykiet do nadruku Biały...
Brother BFA-274106-080, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, Ciągła etykieta, Rolka, bezpośrednio termiczny, Brother
Brother RDM01E5 etykiet do nadruku Czarny, Biały
Brother RDM01E5, Czarny, Biały, RJ-4030, RJ-4040, 10,2 cm (4")
Xerox Papír Premium Never Tear PNT 120 A4 -...
Xerox papír Splendorgel Avorio (300g, SRA3) -...
Fellowes 5602001 folia do laminowania 25 szt.
Fellowes 5602001, Poli(tereftalan etylenu) (PET), Połysk, A3, 0,08 mm, 303 mm, 0,2 mm
Epson Proofing Paper White Semimatte, 44" x...
Epson Proofing Paper White Semimatte, 44" x 30,5 m, 250g/m², 30,5 m, 111,8 cm, 111,8 cm (44"), Półmat, 250 µm, 250 g/m²
Epson LK-5JBJ Beżowy, Czarny
Epson LK-5JBJ, Beżowy, Czarny, Termotransferowy, Matowy, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm
Xerox 003R93537 etykiet do nadruku Biały...
Xerox 003R93537, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, SRA3, Laser, Na stałe, Prostokąt