Xerox 003R97288 etykiet do nadruku Biały...
Xerox 003R97288, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, A4, Laser, Na stałe, Połysk
SKU: 0000042245
EAN: 0848412014105
Kod producenta: Q1445A
HP Q1445A, Matowy, 90 g/m², 2,94 kg, 2 lat(a), 20 - 80%, 15 - 30 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Matowy |
| Gramatura | 90 g/m² |
| Waga produktu | 2,94 kg |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 30 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 60% |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,94 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 646 x 108 x 111 mm |
| Ilość arkuszy w opakowaniu | 1 ark. |
| Rozmiar | 59,4 m (2339") |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q1445A, Matowy, 90 g/m², 2,94 kg, 2 lat(a), 20 - 80%, 15 - 30 °C
Xerox 003R97288, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, A4, Laser, Na stałe, Połysk
Canon 1033A005, Druk atramentowy, A3 (297x420 mm), 100 ark., 106 g/m², PIXMA PRO-10S, PIXMA PRO-100S, PIXMA iP8750, PIXMA iX6850, PIXMA PRO-1, PIXMA TS9550, PIXMA...
Xerox Paper Colotech Gloss Coated 140 SRA3 450x320 мм
Brother BDL-7J000058-102, Biały, Nieprzylepna etykieta do druku, bezpośrednio termiczny, Prostokąt, 5,8 cm
HP Matte Litho-realistic Inkjet Paper 610mmx30.5m, Matowy