Menu
-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Canon Matt Coated 180g/m 36"
273,07 zł
Brutto
SKU: 0000041749
EAN: 8714574902876
Kod producenta: *7215A001
Canon Matt Coated 180g/m 36":
Canon Matt Coated 180g/m 36", Matowy, 180 g/m², 2 lat(a), 30 m, 30 - 75%, 10 - 35 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Matowy |
| Gramatura | 180 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Maksymalna długość roli | 30 m |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 75% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 30 - 75% |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Canon Europa N.V. Bovenkerkerweg 59 1185 XB Amsterdam Holandia cps@canon.nl +31 20 714 92 08
Canon Matt Coated 180g/m 36", Matowy, 180 g/m², 2 lat(a), 30 m, 30 - 75%, 10 - 35 °C
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox papír Colotech+ SILK 170 SRA3 SG (170g/250)
Dostępność: Brak na magazynie
Paper type:Paper for colour print; Maximum print/media size:Other; Weight (g/m2):160-199; Printing:Laser
Fellowes ImageLast A5 folia do laminowania 100...
Dostępność: 5 Na magazynie
Fellowes ImageLast A5, Przezroczysty, 210 mm, 154 mm, 1 mm, 100 szt.
Plastový samolepicí materiál Xerox PNT Label -...
Dostępność: Brak na magazynie
Technologia druku:Laserowa; Maksymalny format druku/media:Inny; Typ papieru:Materiały syntetyczne; Gramatura (g/m2):200-249
Xerox papír Splendorgel Avorio (300g, SRA3) -...
Dostępność: Brak na magazynie
Technologia druku:Laserowa; Maksymalny format druku/media:SRA3 (450×320mm); Typ papieru:Papier do druku kolorowego; Gramatura (g/m2):300 i więcej
SAVIO SAVPA-06 SAVIO Papier foto PA-06 A4...
Dostępność: Brak na magazynie
SAVIO SAVPA-06 SAVIO Papier foto PA-06 A4 180g/m2 20 szt. mat
SAVIO SAVPA-01 SAVIO Papier foto PA-01 A6...
Dostępność: Brak na magazynie
SAVIO SAVPA-01 SAVIO Papier foto PA-01 A6 180g/m2 20szt. błysk
Xerox Premium Never Tear PNT 123 A4 - Czarna...
Dostępność: Brak na magazynie
Technologia druku:Laserowa; Maksymalny format druku/media:A4; Typ papieru:Specjalny; Gramatura (g/m2):160-199
Canon 4562C003 papier fotograficzny A2
Dostępność: Brak na magazynie
Canon 4562C003, 320 g/m², A2, 25 ark., 540 µm
Xerox papír Premium NeverTear - Tmavě Zelená...
Dostępność: Brak na magazynie
Technologia druku:Laserowa; Maksymalny format druku/media:SRA3 (450×320mm); Typ papieru:Materiały syntetyczne; Gramatura (g/m2):160-199