-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Fellowes 5602001 folia do laminowania 25 szt.
SKU: 0019620583
EAN: 0043859730865
Kod producenta: 5602001
Fellowes 5602001, Poli(tereftalan etylenu) (PET), Połysk, A3, 0,08 mm, 303 mm, 0,2 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Materiały | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
| Format nośnika (podajnik 1) | A3 |
| Grubość | 0,08 mm |
| Szerokość produktu | 303 mm |
| Głębokość produktu | 0,2 mm |
| Wysokość produktu | 426 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Szerokość opakowania | 325 mm |
| Głębokość opakowania | 6 mm |
| Wysokość opakowania | 475 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 580 g |
| Ilość na paczkę | 25 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
Opis
- Kolor
- Jasny
- Max. prędkość zapisu
- 0.0105
- Ilość w opakowaniu
- 1
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Fellowes Ltd. Unit 2, Century Point, Halifax Road EN6 3JN Cuffley, Hertfordshire Wielka Brytania info@fellowes.com
Fellowes 5602001, Poli(tereftalan etylenu) (PET), Połysk, A3, 0,08 mm, 303 mm, 0,2 mm
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Canon 6135C003 papier fotograficzny
Canon 6135C003, 5x7.6 cm, 100 ark., Zoemini, Zoemini C, Zoemini S, Zoemini S2, Zoemini 2
Canon 0775B003 papier fotograficzny Połysk
Canon 0775B003, Połysk, 210 g/m², 100 ark., 210 µm, 100 mm, 150 mm
Xerox papír Voiding Wristbands A4 10up -...
Fellowes 5601803 folia do laminowania 25 szt.
Fellowes 5601803, Poli(tereftalan etylenu) (PET), Połysk, A3, 0,08 mm, 303 mm, 0,2 mm
Canon 1711C006 papier fotograficzny A2
Canon 1711C006, 310 g/m², Laser/Atrament, A2, 25 ark.
Xerox Papír Colotech+ SILK 250 SRA3 (250g/250...
Xerox Papír Colotech+ SILK 250 SRA3 (250g/250 listů, SRA3) - oboustranně natíraný
Xerox Papír Premium Never Tear - PNT 120 SRA3...
Xerox Papír Premium Never Tear - PNT 120 SRA3 (155g/100 listů, SRA3)
HP Q8750A filmy do drukowania
HP Q8750A, Matowy, 285 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 20 - 80%, 35 - 55%
Xerox Papír Colour Impressions Silk 300 SRA3 SG...
Xerox Papír Colour Impressions Silk 300 SRA3 SG (300g/125 listů, SRA3) - oboustranně natíraný