Canon FA-SM2 A3 25 PREMIUM FINEART SMOOTH A3 25...
Canon FA-SM2 A3 25 PREMIUM FINEART SMOOTH A3 25 SHEETS
SKU: 0000100122
EAN: 0191628260430
Kod producenta: SB6358
HP Sprocket 2.3 x 3.4 in (5.8 x 8.7 cm) Photo Paper-20 sheets, Połysk, Atramentowa, 2.3x3.4", Biały, 20 ark., Dom, Domowe biuro
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Połysk |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Rozmiar papieru (imperialny) | 2.3x3.4" |
| Kolor produktu | Biały |
| Arkusze w ryzie | 20 ark. |
| Segment HP | Dom, Domowe biuro |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 20 - 25 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 20 - 25 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 30 - 70% |
| Szerokość produktu | 82,6 mm |
| Wysokość produktu | 139,2 mm |
| Szerokość opakowania | 82,6 mm |
| Głębokość opakowania | 17,5 mm |
| Wysokość opakowania | 139,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 40 g |
| Waga brutto palety | 276 kg |
| Produktów na palecie | 5184 szt. |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Sprocket 2.3 x 3.4 in (5.8 x 8.7 cm) Photo Paper-20 sheets, Połysk, Atramentowa, 2.3x3.4", Biały, 20 ark., Dom, Domowe biuro
Canon FA-SM2 A3 25 PREMIUM FINEART SMOOTH A3 25 SHEETS
Xerox Symphony A3, Blue, 80 g/m², Niebieski, 104 ± 2 µm, 500 ark., ECF, ISO 9706
Epson Photo Paper Glossy - A3+ - 20 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², A3+, 20 ark., - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF -..., 1 szt.
Canon 3635C002, Matowy, Biały, 5 ark., PIXMA G1510 PIXMA G2500 PIXMA MG5650 PIXMA MG7750 PIXMA TR7550
Brother BFA-274106-080, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, Ciągła etykieta, Rolka, bezpośrednio termiczny, Brother
HP Premium Instant-dry Satin Photo Paper-1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft), 260 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 65%, 60 - 85 °F
HP UNIVERSAL GLOSS PHOTO PAPER, Połysk, 200 g/m², Biały, 2 lat(a), 15 - 30 °C, 30 - 70%
Xerox 003R98203, Uniwersalne, A3 (297x420 mm), Poliester, 100 ark., 140 g/m², Przezroczysty
Xerox Papír Colotech+ SILK 170 SRA3 (170g/500 listů, SRA3) - oboustranně natíraný
Canon 0775B081, Połysk, 200 g/m², Atramentowa, 50 ark., 102 mm, 152 mm
Xerox Papír Role - žlutá - 841x135m (90g, A0) - fluorescentní papír