-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 1AH01A papier fotograficzny Połysk
SKU: 0000100121
EAN: 0190781042235
Kod producenta: SB6321
HP 1AH01A, Połysk, 290 g/m², Atramentowa, 5x7.6 cm, 2x3", 10 ark.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Połysk |
| Gramatura | 290 g/m² |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Rozmiar papieru | 5x7.6 cm |
| Rozmiar papieru (imperialny) | 2x3" |
| Arkusze w ryzie | 10 ark. |
| Obsługiwane produkty | HP Sprocket/ HP Sprocket 2-in-1 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 20 - 25 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 20 - 25 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 30 - 70% |
| Ilość na paczkę | 2 szt. |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 1240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 30 g |
Opis
- Wykończenie
- Połysk
- Gramatura
- 290 g/m²
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 1AH01A, Połysk, 290 g/m², Atramentowa, 5x7.6 cm, 2x3", 10 ark.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
HP Heavyweight Coated Paper-1524 mm x 30.5 m...
HP Heavyweight Coated Paper-1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft), Matowy, 130 g/m²
Xerox Papír Premium Never Tear PNT 95 SRA3...
HP Q8917A papier fotograficzny
HP Q8917A, 235 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 55%, 60 - 85 °F
HP Premium Instant-dry Satin Photo Paper-1524...
HP Premium Instant-dry Satin Photo Paper-1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft), 260 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 65%, 60 - 85 °F
Xerox Papír Premium Never Tear PNT 195 A4 -...
Canon Papier Extra/500 kartek A4
Canon 6135C003 papier fotograficzny
Canon 6135C003, 5x7.6 cm, 100 ark., Zoemini, Zoemini C, Zoemini S, Zoemini S2, Zoemini 2
Epson LK-4UBP Czarny, Fioletowy
Epson LK-4UBP, Czarny, Fioletowy, Termotransferowy, LabelWorks LW-C410, 1,2 cm
Epson LK-5TWJ Przezroczysty, Biały
Epson LK-5TWJ, Przezroczysty, Biały, Termotransferowy, Matowy, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm
Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 20...
Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 20 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², 10x15 cm, Office printing, Kalendarz, Photo collage, Photo gifts, Zdjęcie, Cards and gift wraps, Seasonal..., 20 ark., - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...