-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
XPG VALOR AIR Midi Tower Biały
SKU: 2982361472992
EAN: 4711658151315
Kod producenta: VALORAIRNANOMAA-WHCWW
XPG VALOR AIR, Midi Tower, PC, Biały, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, 17 cm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Układ | Midi Tower |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Ilość zatok 5.25" | 0 |
| Materiały | SPCC |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 5 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 37 cm |
| Maksymalna długość PSU | 17 cm |
| Liczba portów USB 2.0 | 0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 0 |
| Wyjście audio | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120,140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240,360 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5,3.5" |
| Szerokość produktu | 357 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 436 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,15 kg |
Opis
- Model
- PC
- Układ
- Midi Tower
- Kolor produktu
- Biały
- Liczba portów USB 2.0
- 0
- Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A
- 2
- Obsługiwany typ płyty głównej
- micro ATX, Mini-ITX
- Ilość zatok 3.5"
- 1
- Ilość zatok 5.25"
- 0
- Obsługiwane rozmiary dysków twardych
- 2.5,3.5"
- Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A
- 0
- Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C
- 1
- Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C
- 0
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent ADATA Technology Co., Ltd. Landsberger Strasse 302 80687 Munich Niemcy IASales_eu@adata.com +49-899-0405-296
XPG VALOR AIR, Midi Tower, PC, Biały, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, 17 cm
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Case NZXT H5 Flow RGB Black Midi ATX
Obudowa EVOLVEO Ptero Q2W, 2x panel przedni -...
ASUS ROG -LOKI-1200T-SFX-L-GAMING moduł...
ASUS ROG -LOKI-1200T-SFX-L-GAMING, 1200 W, 100 - 240 V, 1200 W, 110 W, 1200 W, 110 W
be quiet! Dark Rock Pro 4 Procesor...
be quiet! Dark Rock Pro 4, Chlodnica/wentylator, 120/135 mm, 1500 RPM, 12,8 dB, 24,3 dB, Czarny
DeepCool LS720 WH Procesor Chłodnica cieczy...
DeepCool LS720 WH, Chłodnica cieczy all-in-one, 12 cm, 500 RPM, 2250 RPM, 32,9 dB, 85,85 ft³/min
be quiet! Dark Rock Pro TR4 Procesor...
be quiet! Dark Rock Pro TR4, Chlodnica/wentylator, 120/135 mm, 1500 RPM, 12,8 dB, 24,3 dB