-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
ASUS Dual -RTX5060-8G NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7
SKU: 0082036165
EAN: 4711636057912
Kod producenta: 90YV0N13-M0NA00
ASUS Dual -RTX5060-8G, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express 5.0
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5060 |
| Maks. rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| CUDA | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rdzenie CUDA | 3840 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2497 MHz |
| Częstotliwość procesora (tryb OC) | 2527 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Szybkość przesyłania danych | 28 Gbit/s |
| Typ interfejsu | PCI Express 5.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 0 |
| Ilość portów DVI-I | 0 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wydajność NPU do | 613 TOPs |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | ASUS Axial-tech |
| Liczba wentylatorów | 2 went. |
| Ilość gniazd | 2,5 |
| Gotowość na SFF | Tak |
| Kolor produktu | Czarny, Szary |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Waga produktu | 647 g |
| Długość produktu | 228 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 123 mm |
| Szerokość opakowania | 368 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,11 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Opis
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Ilość portów HDMI
- 1
- Magistrala pamięci
- 128 bit
- Typ interfejsu
- PCI Express 5.0
- Ilość portów DVI-I
- 0
- Ilość DisplayPort
- 3
- Maks. rozdzielczość
- 7680 x 4320 px
- Rodzina procesorów grafiki
- NVIDIA
- Procesor graficzny
- GeForce RTX 5060
- CUDA
- Tak
- Obsługa przetwarzania równoległego
- Nieobsługiwany
- Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej
- 8 GB
- Typ pamięci adaptera grafiki
- GDDR7
- Ilość portów DVI-D
- 0
- Wersja OpenGL
- 4.6
- Minimalna moc zasilacza
- 550 W
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Asus Polska Sp. z o.o. Cybernetyki 9 02-677 Warszawa Polska prasa@asus-polska.pl +48 22 571 80 00
ASUS Dual -RTX5060-8G, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express 5.0
16 innych produktów w tej samej kategorii:
INNO3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC LHR 8GB...
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC ICE 8G...
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC ICE 8G, GeForce RTX 5060 Ti, 8 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express x16 5.0
ASUS Dual -RTX4060-O8G-V2 NVIDIA GeForce RTX...
ASUS Dual -RTX4060-O8G-V2, GeForce RTX 4060, 8 GB, GDDR6, 128 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express 4.0
Gigabyte AERO GeForce RTX 4070 SUPER OC 12G...
Gigabyte AERO GeForce RTX 4070 SUPER OC 12G, GeForce RTX 4070 SUPER, 16 GB, GDDR6X, 192 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express 4.0
ASUS TUF Gaming Gaming GeForce® GTX 1660 Ti EVO...
ASUS TUF Gaming Gaming GeForce® GTX 1660 Ti EVO OC Edition, GeForce GTX 1660 Ti, 6 GB, GDDR6, 192 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express 3.0
Gigabyte GV-N710D5-2GL karta graficzna NVIDIA...
Gigabyte GV-N710D5-2GL, GeForce GT 710, 2 GB, GDDR5, 64 bit, 4096 x 2160 px, PCI Express x8 2.0
Karta graficzna GeForce RTX 3070 Twin Edge LHR...
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER WINDFORCE...
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER WINDFORCE MAX OC, GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16 GB, GDDR6X, 256 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express x16 4.0
ASUS Dual -GTX1660S-O6G-EVO NVIDIA GeForce GTX...
ASUS Dual -GTX1660S-O6G-EVO, GeForce GTX 1660 SUPER, 6 GB, GDDR6, 192 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express x16 3.0
NVIDIA L4 Modul 24GB+++
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza