Menu
-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Verbatim DataLifePlus 4,7 GB DVD-R 50 szt.
142,53 zł
Brutto
1
SKU: 0012129320
EAN: 0023942437345
Kod producenta: 43734
Verbatim DataLifePlus 4,7 GB DVD-R 50 szt.:
Verbatim DataLifePlus, DVD-R, Nadający się do druku, Biegun, 50 szt., 4,7 GB
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Pojemność bez kompresji | 4,7 GB |
| Model | DVD-R |
| Ilość na paczkę | 50 szt. |
| Dwustronny | Nie |
| Nadający się do druku | Tak |
| Prędkość zapisu DVD+R | 16x |
| Szerokość opakowania | 590 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
| Rodzaj opakowania | Biegun |
Opis
- Model
- DVD-R
- Ilość na paczkę
- 50 szt.
- Pojemność bez kompresji
- 4,7 GB
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Verbatim GmbH DüsselDüsseldorfer Str. 13, D - 65760 Eschborndorfer Str. 13, D - 65760 Eschborn 65760 Eschborn Niemcy Info.germany@verbatim-europe.com
Verbatim DataLifePlus, DVD-R, Nadający się do druku, Biegun, 50 szt., 4,7 GB