NATEC Mysz bezprzewodowa wertykalna Euphonie 2400 DPI Czarna

Nowość
Indeks: AB05901969425727
Dostępność: 0
NATEC Mysz bezprzewodowa wertykalna Euphonie 2400 DPI Czarna
Cena: 140,79 PLN
ocena ocena ocena ocena ocena
Ilość:
Producent: NATEC
Indeks producenta: NMY-1601
EAN: 5901969425727
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 28,00 PLN (pobranie)
Opis

Gwarancja: 24 msc.
Opis:

Jedna z najnowocześniejszych myszek biurowych dostępnych na rynku. Natec Euphonie satysfakcjonuje użytkownika bezprzewodową łącznością o wysokim standardzie, szeroką funkcjonalnością oraz odpowiednim dla zdrowia kształcie konstrukcji. Całość jest gwarancją komfortowej pracy dla osób, które cenią sobie akcesoria najwyższej jakości.

Ergonomiczny, wertykalny kształt
Mysz posiada ergonomiczną, podnoszącą komfort konstrukcję o charakterze wertykalnym. Nowoczesna obudowa myszki pozwala pracować z maksymalną wygodą przez długie godziny dzięki wyzwoleniu naturalnej dla Twojego ciała pozycji dłoni. Kształt Natec Euphonie zapewni Ci poziom pracy na który zasługujesz, odciążając Twój nadgarstek oraz obręcz barkową.

Bezprzewodowa łączność
Porzuć okablowanie z Natec Euphonie i pracuj komfortowo zwłaszcza w przypadku mobilnych sesji. Mysz połączy się z Twoim urządzeniem za pomocą technologii Bluetooh 5.0, co zwalnia potrzebę korzystania nawet z nano odbiornika 2.4 Ghz USB, który - schowany w specjalnej skrytce - czeka na użycie jako druga opcja połączenia bezprzewodowego. Dodatkową zaletą jest możliwość sparowania się z dwoma urządzeniami I przełączanie się pomiędzy nimi bez konieczności ponownego parowania.

Wyświetlacz Oled
Potwierdzeniem funkcjonalności i nowoczesności myszki jest zamontowany wyświetlacz na górze obudowy, który wyświetla ważne informacje o poziomie baterii, stanie połączenia bezprzewodowego oraz aktywnej obecnie rozdzielczości DPI. Z myszką Natec Euphonie niczego się nie musisz domyślać, ponieważ wszystko widzisz na bieżąco na ekranie, co znacznie usprawnia codzienna pracę.

Wbudowany akumulator
Mysz została wyposażona w baterię o pojemności 500mah, która gwarantuje bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu. Nareszcie masz dostęp do bezprzewodowej myszki, w której nigdy nie zaskoczą Cię rozładowane baterie oraz brak świeżych na wymianę. W przypadku rozładowania, podłącz myszkę kablem do komputera i ładuj ją, spokojnie kontynuując swoją pracę.

9 przycisków, 5 programowalnych
Aby zapewnić Tobie najwięcej możliwości pracy z myszką, Natec Euphonie został wyposażony w 9 wysokiej jakości przycisków. Aż 5 z nich jest w pełni programowalnych, dzięki czemu możesz dostosować sprzęt pod swoje preferencje korzystania i osiągnąć najwyższą produktywność w swojej pracy.

Nowoczesny sensor 2400 DPI
W bezprzewodowej myszce Natec Euphonie został zaimplementowany wysokiej jakości sensor optyczny o rozdzielczości maksymalnej do 2400 DPI, który bez względu na powierzchnię pracy zapewnia Tobie wysoką precyzję użytkowania. Sensor optyczny gwarantuje Tobie odpowiedni komfort pracy także wtedy, kiedy liczy się precyzja.

Przycisk zmiany DPI
Natec Euphonie posiada opcję przełączania czułości w locie pomiędzy 4 poziomami bez konieczności konfiguracji myszki w systemie. Specjalny przycisk DPI SWITCH jest atutem w zakresie funkcjonalności, który poszerza Twoje możliwości i komfort podczas pracy.

Design Premium
Myszka została wykonana w klasycznej ciemnej kolorystyce, ale równocześnie zachwyca nowoczesnym designem w eleganckiej odsłonie. Natec Euphonie nie posiada żadnych krzykliwych elementów, prezentując się bardzo estetycznie zachowując Twój profesjonalizm na ważnych spotkaniach.

Wysokiej jakości wykonanie
Natec Euphonie to wysokiej jakości konstrukcja, począwszy od wbudowanego akumulatora i solidnych przełączników, aż po wytrzymałe materiały z tworzyw sztucznych, które zapewniają idealne spasowanie i realne poczucie obsługi produktu premium. Natec Euphonie to mysz, która swoim działaniem będzie Cię satysfakcjonować na wysokim poziomie przez lata użytkowania.


Wymiary:

112 x 57 x 33 mm

Parametry
Podstawowe
Liczba rolek:1
Zasięg:10
Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]:1200
Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]:2400
Liczba przycisków:9
Zasilanie:Akumulator
Połączenie:Bezprzewodowe
Przeznaczenie (myszy / podkładki):Biuro
Interfejs:BluetoothRadio 2,4 GHz
Kolor (wyliczeniowy):Czarny
Podświetlenie:Nie
Sensor myszy:Optyczny
Profil:Praworęczny
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Służymy pomocą
Jesteśmy do Państwa dyspozycji na czacie i pod telefonem
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni