-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Verbatim Go Nano myszka Oburęczny RF Wireless 1600 DPI
SKU: 0010277243
EAN: 0023942490456
Kod producenta: 49045
Verbatim Go Nano, Oburęczny, RF Wireless, 1600 DPI, Pomarańczowy
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 3 |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | AAA |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Szerokość produktu | 58 mm |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 35,5 mm |
| Waga produktu | 79 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| USB | Tak |
Opis
- Liczba przycisków
- 3
- Przeznaczenie
- Biuro
- Źródło zasilania
- Baterie
- Interfejs urządzenia
- RF Wireless
- Układ
- Oburęczny
- Kolor produktu
- Pomarańczowy
- Typ przewijania (scroll type)
- Koło
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Verbatim GmbH DüsselDüsseldorfer Str. 13, D - 65760 Eschborndorfer Str. 13, D - 65760 Eschborn 65760 Eschborn Niemcy Info.germany@verbatim-europe.com
Verbatim Go Nano, Oburęczny, RF Wireless, 1600 DPI, Pomarańczowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
HP Mysz podróżna USB
HP Mysz podróżna USB, Oburęczny, Optyczny, USB Typu-A, 1000 DPI, Czarny
Logitech Wireless Combo MK620 klawiatura...
Logitech Wireless Combo MK620, Pełnowymiarowy (100%), Bezprzewodowy, RF Wireless, Czarny, Dołączona myszka
BLOW 84-001 BLOW bezprzewodowa mysz optyczna...
Logitech Pebble M350 myszka Oburęczny RF...
Logitech Pebble M350, Oburęczny, Optyczny, RF Wireless + Bluetooth, 1000 DPI, Różowy
Mysz MM720 16000 DPI RGB matowa Czarna
Logitech M171 Black-K myszka Oburęczny RF...
Logitech M171 Black-K, Oburęczny, Optyczny, RF Wireless, 1000 DPI, Czarny
Microsoft Arc Touch Mouse myszka Oburęczny RF...
Microsoft Arc Touch Mouse, Oburęczny, BlueTrack, RF Wireless, 1000 DPI, Czarny
Lenovo GY51L15678 myszka Biuro Oburęczny RF...
Lenovo GY51L15678, Oburęczny, Optyczny, RF Wireless, 1000 DPI, Szary