-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Lenovo GXH1C97872 podkładka pod mysz Podkładka dla graczy Czarny, Niebieski
SKU: 0000129259
EAN: 0195713732567
Kod producenta: GXH1C97872
Lenovo GXH1C97872, Czarny, Niebieski, Obraz, Osuszenie, Guma, Podkładka antypoślizgowa, Podkładka dla graczy
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kolor produktu | Czarny, Niebieski |
| Kolor powierzchni | Obraz |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Materiały | Osuszenie, Guma |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Obszyte krawędzie | Tak |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Grubość | 2 mm |
| Waga produktu | 234 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 290 g |
Opis
- Kolor powierzchni
- Obraz
- Kolor produktu
- Czarny, Niebieski
- Szerokość produktu
- 450 mm
- Głębokość produktu
- 400 mm
- Podkładka dla graczy
- Tak
- Podstawka na nadgarstek
- Nie
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. Daimlera 1 02-460 Warszawa Polska Lencare@lenovo.com 22 395 64 76
Lenovo GXH1C97872, Czarny, Niebieski, Obraz, Osuszenie, Guma, Podkładka antypoślizgowa, Podkładka dla graczy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
AOC Gaming Keyboard GK500 RGB LED light,...
AOC Gaming Keyboard GK500 RGB LED light, QWERTY, Black, Wired, USB, OUTEMU Red Switch
Microsoft Surface Mobile myszka Oburęczny...
Microsoft Surface Mobile, Oburęczny, BlueTrack, Bluetooth, 1000 DPI, Bordowy
GENESIS NBU-1441 huby i koncentratory USB 2.0...
GENESIS NBU-1441, USB 2.0 Micro-B, USB 2.0, Czarny, USB, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Android
MSI Vigor GK30 combo RGB MEMchanical Gaming...
MSI Vigor GK30 combo RGB MEMchanical Gaming Keyboard+ Clutch GM11 Mouse' IT - Tastatur - 5.000 dpi
Microsoft Surface Mobile Mouse myszka Oburęczny...
Microsoft Surface Mobile Mouse, Oburęczny, BlueTrack, Bluetooth, Platyna
MSI Clutch GM20 Elite myszka Po prawej stronie...
MSI Clutch GM20 Elite, Po prawej stronie, Optyczny, USB Typu-A, 6400 DPI, Czarny
RAZER myš Viper V2 Pro, bezdrátová, optická, černá
Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 myszka...
Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600, Oburęczny, BlueTrack, Bluetooth