-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
MSI S12-4301370-CLA myszka Gaming Po prawej stronie RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A Optyczny 26000 DPI
SKU: 0081881604
EAN: 4711377269773
Kod producenta: S12-4301370-CLA
MSI S12-4301370-CLA, Po prawej stronie, Optyczny, RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A, 26000 DPI, 1 ms, Czarny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Przeznaczenie | Gaming |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 26000 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 15 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Liczba przycisków programowalnych | 13 |
| Funkcje przycisków | Przełącznik DPI |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 70 |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 5 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Typ przetwornika obrazu | PixArt PAW-3395 |
| Bluetooth | Tak |
| Certyfikaty | Qi |
| Układ | Po prawej stronie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Projekt pionowy | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podpórka pod kciuk | Tak |
| Oświetlenie | Tak |
| Kolor iluminacji | Wielo |
| Długość kabla | 2 m |
| Funkcje kablowe | Spleciony |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 450 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 80 h |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Tak |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 129 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 97 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Waga wraz z opakowaniem | 495 g |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Stacja dokująca do ładowania w zestawie | Tak |
Opis
- Liczba przycisków
- 15
- Przeznaczenie
- Gaming
- Źródło zasilania
- Baterie/Przewód
- Układ
- Po prawej stronie
- Zasilacz sieciowy
- Nie
- Technologia łączności
- Bezprzewodowy
- Kolor produktu
- Czarny
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Technologia wykrywania ruchu
- Optyczny
- Typ przewijania (scroll type)
- Koło
- Rozdzielczość ruchu
- 26000 DPI
- Port ładowania USB typu C
- Tak
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599
MSI S12-4301370-CLA, Po prawej stronie, Optyczny, RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A, 26000 DPI, 1 ms, Czarny
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Kensington Trackball Expert Optical Trackball
Kensington Trackball Expert Optical Trackball, Oburęczny, Manipulator kulkowy, USB Typu-A, 400 DPI, Czarny
Razer Basilisk V3 Pro 35K White
Logitech M196 myszka Uniwersalne Oburęczny...
Logitech M196, Oburęczny, IR LED, Bluetooth, 1000 DPI, Biały
HP Mysz przewodowa 1000
HP Mysz przewodowa 1000, Oburęczny, USB Typu-A, 1200 DPI, Czarny
Logitech MX Anywhere 3 myszka Po prawej stronie...
Logitech MX Anywhere 3, Po prawej stronie, RF Wireless + Bluetooth, 4000 DPI, Grafitowy
ROYAL KLUDGE M3 Panda Gaming Mouse PAW 39508K
Logitech Ergo M575S myszka Biuro Po prawej...
Logitech Ergo M575S, Po prawej stronie, Manipulator kulkowy, RF Wireless + Bluetooth, 2000 DPI, 11,25 ms, Niebieski, Grafitowy