-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
D-Link DEM-432XT moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
SKU: 2982378823338
EAN: 0790069471629
Kod producenta: DEM-432XT/10
D-Link DEM-432XT, Swiatłowód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, 10000 m
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Typ interfejsu | SFP+ |
| Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) | Tak |
| Złącze światłowodowe | LC |
| Obsługiwane średnice kabla światłowodowego | 9/125 µm |
| Maksymalny dystans transferu | 10000 m |
| Długość fali | 1310 nm |
| moc Tx (minimalna) | -8,5 dBmW |
| moc Tx (maksymalna) | 0,5 dBmW |
| moc Rx (minimalna) | -8,5 dBmW |
| moc Rx (maksymalna) | 0,5 dBmW |
| Bilans (budżet) łącza | 10,1 dB |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ae |
| Technologia okablowania Fiber Ethernet | 10GBASE |
| Kolor produktu | Czarny, Stal nierdzewna |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 4650000 h |
| Napięcie | 3.3 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,3 A |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | CE, FCC, VCCI, UL, TUV, CDRH |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Szerokość produktu | 14,8 mm |
| Głębokość produktu | 56,5 mm |
| Wysokość produktu | 11,8 mm |
| Waga produktu | 19,5 g |
| Ilość na paczkę | 10 szt. |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Opis
- Maksymalna szybkość przesyłania danych
- 10000 Mbit/s
- Typ interfejsu
- SFP+
- Typ transceivera SFP
- Swiatłowód
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent D-Link (Polska) Sp. z o.o. ul. Mysikrólika 11A, 02-809 Warszawa Polska brak@brak
D-Link DEM-432XT, Swiatłowód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, 10000 m
16 innych produktów w tej samej kategorii:
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver moduł...
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver, 100 Mbit/s, 2000 m, 100Base-FX, Rozszerzenie, FDA/CDRH, TUV, UL, RoHS
AUERSWALD COMpact S0 Modul für COMpact 3000
Moduł przetwornika SFP na RJ45 Ubiquiti...
D-Link DEM-432XT moduł przekaźników sieciowych...
D-Link DEM-432XT, Swiatłowód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, 10000 m
AUERSWALD COMmander 816 VoIP-R-Modul für...
D-Link DEM-311GT moduł przekaźników sieciowych...
D-Link DEM-311GT, Swiatłowód, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 50/125,62.5/125 µm, 550 m
D-Link DIS‑S301SX moduł przekaźników sieciowych...
D-Link DIS‑S301SX, Swiatłowód, 1000 Mbit/s, mini-GBIC, SFP, SX, 550 m