D-Link DEM-432XT moduł przekaźników sieciowych...
D-Link DEM-432XT, Swiatłowód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, 10000 m
SKU: 2982362925358
EAN: 0790069437694
Kod producenta: DIS-S302SX
D-Link DIS‑S301SX, Swiatłowód, 1000 Mbit/s, mini-GBIC, SFP, SX, 550 m
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Typ interfejsu | mini-GBIC |
| Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) | Tak |
| Złącze światłowodowe | SFP |
| Standard karty sieciowej SFP | SX |
| Maksymalny dystans transferu | 550 m |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 85 °C |
| Waga produktu | 20 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 74 mm |
| Głębokość opakowania | 131 mm |
| Wysokość opakowania | 49 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 64 g |
| Długość kartonu do wysyłki | 36 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 26 cm |
| Wysokość kartonu dostawczego | 31 cm |
| Waga netto kartonu dostawczego | 3,2 kg |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 50 szt. |
| Waga brutto palety (powietrze) | 246,8 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 54 szt. |
| Ilość na palecie (powietrze) | 2700 szt. |
| Długość brutto palety | 102 cm |
| Szerokość brutto palety | 122 cm |
| Wysokość palety (powietrze) | 199 cm |
| Waga brutto palety (morze) | 246,8 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 54 szt. |
| Produkty na palecie (morze) | 2700 szt. |
| Wysokość palety (morze) | 199 cm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 4,2 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85369010 |
Opis
Producent D-Link (Polska) Sp. z o.o. ul. Mysikrólika 11A, 02-809 Warszawa Polska brak@brak
D-Link DIS‑S301SX, Swiatłowód, 1000 Mbit/s, mini-GBIC, SFP, SX, 550 m
D-Link DEM-432XT, Swiatłowód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, 10000 m
D-Link DEM-311GT, Swiatłowód, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 50/125,62.5/125 µm, 550 m
D-Link DEM-431XT, Swiatłowód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 50/125,62.5/125 µm, 300 m