Xerox alternativní INK EPSON T7892 No79XXL pro...
Xerox alternativní INK EPSON T7892 No79XXL pro Epson WorkForce Pro WF-5xxx (37ml, magenta)
SKU: 0000086775
EAN: 0632983037065
Kod producenta: 1T02R7CNL0
KYOCERA TK-5240C, 3000 stron(y), Cyjan, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność marki | Kyocera |
| Kompatybilność | ECOSYS M5526cdw, ECOSYS M5526cdn |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 3000 stron(y) |
| Wydajność (w kolorze, ISO/IEC 19798) | 3000 stron(y) |
| Kod OEM | 1T02R7CNL0 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 315 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 414 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 584 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 286 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 8,2 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 36 szt. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
Opis
Producent KYOCERA Document Solutions Europe Management B.V. Beechavenue 27 1119 RA Schiphol-Rijk Holandia info@deu.kyocera.com +31 (0)20-654-0000
KYOCERA TK-5240C, 3000 stron(y), Cyjan, 1 szt.
Xerox alternativní INK EPSON T7892 No79XXL pro Epson WorkForce Pro WF-5xxx (37ml, magenta)
Canon 4195C001, 1 szt., Jednopak
Canon 075 H, 2500 stron(y), Żółty, 1 szt.
Epson Eiffel Tower Ink Cartridge XL Black 2.4k, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 45,2 ml, 1 szt.
Xerox 106R02758, 1000 stron(y), Żółty, 1 szt.
Xerox 101R00664, Oryginalny, Xerox, Xerox B215, Xerox B210, Xerox B205, 1 szt., Druk laserowy, Holandia
KYOCERA TK-8600K, 30000 stron(y), Czarny, 1 szt.