-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Brother LC3239XLC nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Wysoka (XL) wydajność Cyjan
SKU: 0000056639
EAN: 4977766787901
Kod producenta: LC3239XLC
Brother LC3239XLC, Wysoka (XL) wydajność, Cyjan, 1 szt., 5000 stron(y), Jednopak
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność marki | Brother |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HL-J6000DW MFC-J5945DW MFC-J6945DW |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 5000 stron(y) |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kod OEM | LC-3239XLC |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Szerokość produktu | 18 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Wysokość produktu | 121 mm |
| Waga produktu | 109 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 130 g |
| Wysokość brutto palety | 15,9 cm |
| Produktów na palecie | 2800 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 28 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 7 szt. |
| Waga brutto palety | 404,4 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Cyjan
- Kompatybilność marki
- Brother
- Rodzaj dostawy
- Jednopak
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Wydajność kolorowego tuszu na stronę
- 5000 stron(y)
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Brother Industries ul. Marynarska 15 02-674 Warszawa Polska biuro@emb.com (22) 664 41 41
Brother LC3239XLC, Wysoka (XL) wydajność, Cyjan, 1 szt., 5000 stron(y), Jednopak
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Honeywell charging/transmitter station, ethernet
KYOCERA 1T02ML0NLC kaseta z tonerem 1 szt....
KYOCERA 1T02ML0NLC, 7200 stron(y), Czarny, 1 szt.
KYOCERA TK-590M kaseta z tonerem 1 szt....
KYOCERA TK-590M, 5000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
Lexmark T430 kaseta z tonerem Oryginalny Czarny
Lexmark T430, 12000 stron(y), Czarny
Zebra RS5000, long kabel, 2D, kit
Canon PFI-207 MBK nabój z tuszem 1 szt....
Canon PFI-207 MBK, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
HP Oryginalny żółty wkład atramentowy 973X...
HP Oryginalny żółty wkład atramentowy 973X PageWide XL, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 86 ml, 7000 stron(y), 1 szt.