Canon 2444B001 nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny...
Canon 2444B001, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
SKU: 0000047665
EAN: 0095205068665
Kod producenta: 013R00689
Xerox 013R00689, Xerox, C310 & C315, 1 szt., 390 mm, 545 mm, 331 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kompatybilność marki | Xerox |
| Kompatybilność | C310 & C315 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Głębokość opakowania | 545 mm |
| Wysokość opakowania | 331 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,46 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Opis
Producent Xerox Poland Sp. o.o. Łopuszańska 95 02-457 Warszawa Polska EHS-Europe@xerox.com 22 878 78 00
Xerox 013R00689, Xerox, C310 & C315, 1 szt., 390 mm, 545 mm, 331 mm
Canon 2444B001, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
Capture CA-CD410-LOCK, 40 g, 88 mm, 57 mm, 24 mm, 50 g
Lexmark 58D0ZA0, 15000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Xerox 003R99766, 12000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Lexmark 40G0802, Podajnik papieru, Lexmark MS81X/ MX71X, 550 ark., Chiny, 10 7 3/4 9 A4 A5 B5 C5 DL Executive Folio JIS-B5 Legal Letter Statement ..., 205,7 x 492,8 x 586,7 mm (8.1 x 19.4 x 23.1")
Verbatim 55055, 1 szt., 1 kg