-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 655A oryginalny wkład LaserJet z błękitnym tonerem
SKU: 0000042793
EAN: 0889894325426
Kod producenta: CF451A
HP 655A oryginalny wkład LaserJet z błękitnym tonerem, 10500 stron(y), Cyjan, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet Enterprise Flow M681 HP LaserJet Enterprise M652, M653, M681, M682 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 10500 stron(y) |
| Kod OEM | CF451A |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 378 mm |
| Głębokość produktu | 163 mm |
| Wysokość produktu | 192 mm |
| Waga produktu | 1,03 kg |
| Szerokość opakowania | 378 mm |
| Głębokość opakowania | 163 mm |
| Wysokość opakowania | 192 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,47 kg |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 14 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 152,8 g |
| Waga palety (UE) | 123 g |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 18 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 90 szt. |
| Produktów na palecie | 90 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 70 szt. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Zawartość opakowania | Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu |
| Wymiary palety | 1140 x 990 x 1104 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1140,5 x 990,6 x 1104,9 mm (44.9 x 39 x 43.5") |
| Waga palety | 152,5 kg (336.1 funtów) |
| Rozmiar palety (EU) | 1155 x 760 x 1104 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Cyjan
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 655A oryginalny wkład LaserJet z błękitnym tonerem, 10500 stron(y), Cyjan, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox Transfer Belt WorkCentre 7830
Xerox alternativní INK HP CN048AE (25ml,...
Xerox alternativní INK HP CN048AE (25ml, yellow) - Allprint
TSC charging station, UK
HP 343 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy
HP 343 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 330 stron(y), 1 szt.
OWA Armor toner pro KYOCERA FS1120, 2500 Stran,...
Zebra baterie charging station, 6 slots
HP 305A zestaw 3 oryginalnych wkładów z tonerem...
HP 305A zestaw 3 oryginalnych wkładów z tonerem LaserJet: błękitny/purpurowy/żółty, 2600 stron(y), Cyjan, Purpurowy, Żółty, 3 szt.