-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 827A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet
SKU: 0000042598
EAN: 0887111323910
Kod producenta: CF300A
HP 827A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet, 29500 stron(y), Czarny, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet Enterprise Flow M880 HP LaserJet Flow M880 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 29500 stron(y) |
| Kod OEM | CF300A |
| Ilość | 1 szt. |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 25 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Szerokość produktu | 584 mm |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 1,55 kg |
| Szerokość opakowania | 584 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 195 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,55 kg |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 12 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 113,5 g |
| Waga palety (UE) | 113,5 g |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 12 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 60 szt. |
| Produktów na palecie | 60 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 60 szt. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Zawartość opakowania | 1 wkład |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1124 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1186,2 x 1000,8 x 1120,1 mm (46.7 x 39.4 x 44.1") |
| Waga palety | 136,4 kg (300.8 funtów) |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1124 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 827A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet, 29500 stron(y), Czarny, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Stygian Brother TN245 C pre HL-3140/3150/3170...
HP 216A oryginalny błękitny toner LaserJet
HP 216A oryginalny błękitny toner LaserJet, 850 stron(y), Cyjan, 1 szt.
Lexmark 40G0802 podajnik papieru 550 ark.
Lexmark 40G0802, Podajnik papieru, Lexmark MS81X/ MX71X, 550 ark., Chiny, 10 7 3/4 9 A4 A5 B5 C5 DL Executive Folio JIS-B5 Legal Letter Statement ..., 205,7 x 492,8 x 586,7 mm (8.1 x 19.4 x 23.1")
HP Oryginalny czarny wkład atramentowy 957XL
HP Oryginalny czarny wkład atramentowy 957XL, Ekstra (Super) Wysoka wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 63,5 ml, 3000 stron(y), 1 szt.
Canon PFI-2300 MBK nabój z tuszem 1 szt....
Canon PFI-2300 MBK, Tusz na bazie pigmentu, 330 ml, 1 szt., Jednopak
Xerox alternativní válcová jednotka Brother...
HP LaserJet Oryginalny czarny toner 147A
HP LaserJet Oryginalny czarny toner 147A, 10500 stron(y), Czarny, 1 szt.
Canon 2933B001 nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny...
Canon 2933B001, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
HP C4150A kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
HP C4150A, Cyjan, 1 szt.
Canon GI-490Y
Canon GI-490Y, Żółty, Canon, 70 ml, 1 szt.