-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 25X oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet XL
SKU: 0000042588
EAN: 0886112762773
Kod producenta: CF325X
HP 25X oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet XL, 34500 stron(y), Czarny, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet Enterprise Flow M830 HP LaserJet Enterprise M806 HP LaserJet Flow M830 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 34500 stron(y) |
| Kod OEM | CF325XC |
| Ilość | 1 szt. |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 18% |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 25 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Głębokość produktu | 396 mm |
| Wysokość produktu | 198 mm |
| Waga produktu | 4,24 kg |
| Szerokość opakowania | 595 mm |
| Głębokość opakowania | 396 mm |
| Wysokość opakowania | 198 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,64 kg |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 4 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 133,3 g |
| Waga palety (UE) | 133,3 g |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 20 szt. |
| Produktów na palecie | 20 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 20 szt. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Zawartość opakowania | Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1139 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 25X oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet XL, 34500 stron(y), Czarny, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Toner C8600 Cyan 6k
Canon 5834B008 nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny...
Canon 5834B008, 350 ml, 1 szt., Jednopak
Xerox alternativní cartridge pro HP (CF331A)...
Zebra paper guide, 82.5 mm
Lexmark X748H3MG kaseta z tonerem 1 szt....
Lexmark X748H3MG, 10000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
Epson Premium Matte Label - Die-cut Roll: 76mm...
Epson Premium Matte Label - Die-cut Roll: 76mm x 51mm, 650 labels, Biały, Atramentowa, Akrylowy, Na stałe, Matowy, - Epson TM-C3400BK - Epson TM-C3400-LT - Epson ColorWorks C7500G - Epson ColorWorks C7500 -...
HP 410X oryginalny wkład z błękitnym tonerem...
HP 410X oryginalny wkład z błękitnym tonerem LaserJet XL, 5000 stron(y), Cyjan, 1 szt.