-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 337 oryginalny wkład atramentowy czarny
SKU: 0000042359
EAN: 0829160799032
Kod producenta: C9364EE#BA3
HP 337 oryginalny wkład atramentowy czarny, Standardowa wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 420 stron(y), 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP DeskJet 5940, 6620, 6940, 6980, D4160 HP OfficeJet 100, 150, 6310, 7110, 7130, 7140, H470, K7100 HP Photosmart 2575, 8050, C4180, D5160 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| BCP — kolor rysunku w dymku | Czarny |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 420 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość | 1 szt. |
| Kolor | Nie |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 50% |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 90 °F |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Wysokość produktu | 141 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
| Wysokość opakowania | 37 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 32 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Waga brutto palety | 147,2 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,6 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 113 x 37 x 141 mm |
| Ilość arkuszy w opakowaniu | 140 ark. |
| Rozmiar | 11,3 cm (4.45") |
| Pojemność | 11 ml |
| Pas zadruku (w calach) | 1,43 cm (0.562") |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym | 60 szt. |
| Wymiary po zapakowaniu (Szer. x Głęb. X Wys. | 590 x 197 x 252 mm |
| Wymiary palety | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Objętość kropli atramentu | 14.2 pl |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 1 szt. |
| Ilość dysz głowicy drukującej | 512 |
| Wymiary opakowania | 141 x 113 x 37,1 mm (5.55 x 4.45 x 1.46") |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 800,1 x 1199,9 x 1158 mm (31.5 x 47.2 x 45.6") |
| Waga palety | 147,2 kg (324.5 funtów) |
| Waga przesyłki | 0,0680 kg (0.15 funtów) |
| Waga (imperialna) | 0,0408 kg (0.0900 funtów) |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Kod unspsc | 44103105 |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 337 oryginalny wkład atramentowy czarny, Standardowa wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 420 stron(y), 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Samsung Wkład z czarnym tonerem CLT-K506S
Samsung Wkład z czarnym tonerem CLT-K506S, 2000 stron(y), Czarny, 1 szt.
HP 935 oryginalny wkład atramentowy żółty
HP 935 oryginalny wkład atramentowy żółty, Standardowa wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 4,5 ml, 400 stron(y), 1 szt.
Zebra napájecí adaptér
Datalogic RS485 adapter
Xerox alternativní toner Kyocera TK5140M pro...
OWA Armor ink-jet pro Epson 202XL BBPCMY ILM...
Zebra tisková hlava Xi-ser. 8 dots/mm (203dpi)
KYOCERA TK-5280C kaseta z tonerem 1 szt....
KYOCERA TK-5280C, 11000 stron(y), Cyjan, 1 szt.
Xerox alternativní Toner RICOH Aficio 3228, R2...
Xerox alternativní Toner RICOH Aficio 3228, R2 yellow (10.000str.) - Allprint