-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 336 nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Standardowa wydajność Czarny
SKU: 0000042358
EAN: 0829160798929
Kod producenta: C9362EE#BA3
HP 336, Standardowa wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 220 stron(y), 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP DeskJet 5440/5432/D4160, HP PSC 1510/343/348, HP PhotoSmart 2575/2710/2713/7850/8150/C3170/C3180/C3190/D5160, HP OfficeJet 6310/6313 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| BCP — kolor rysunku w dymku | Czarny |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 220 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość | 1 szt. |
| Kolor | Nie |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Szerokość produktu | 116 mm |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 30 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 60 g |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 60 szt. |
| Waga brutto palety | 155,3 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 113 x 37 x 141 mm |
| Rozmiar | 3,71 cm (1.46") |
| Ciężar opakowania | 27,4 g |
| Pojemność | 5 ml |
| Wydajność (w czerni, format A4,ISO/IEC 19752) | 210 stron(y) |
| Pas zadruku (w calach) | 8,38 mm (0.33") |
| Waga kartonu zbiorczego | 4,07 kg |
| Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym | 60 szt. |
| Wymiary po zapakowaniu (Szer. x Głęb. X Wys. | 23,23 x 7,76 x 9,92 mm |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 806 mm |
| Objętość kropli atramentu | 14.2 pl |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 1 szt. |
| Ilość dysz głowicy drukującej | 416 |
| Wymiary opakowania | 141 x 36,8 x 37,1 mm (5.55 x 1.45 x 1.46") |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 800,1 x 1199,9 x 1158 mm (31.5 x 47.2 x 45.6") |
| Waga palety | 129,9 kg (286.4 funtów) |
| Waga przesyłki | 0,0590 kg (0.13 funtów) |
| Waga (imperialna) | 0,0318 kg (0.0700 funtów) |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 806 mm |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Kod unspsc | 44103105 |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 336, Standardowa wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 220 stron(y), 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox Alternativní PÁSKA pro EPSON K FX 980...
Xerox Alternativní PÁSKA pro EPSON K FX 980 KOMP. (9098000)
Everyday 006R04232 kaseta z tonerem 1 szt....
Everyday 006R04232, 2300 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
Xerox 006R03256 kaseta z tonerem 1 szt....
Xerox 006R03256, 20500 stron(y), Czarny, 1 szt.