-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 80 175-ml Cyan DesignJet Ink Cartridge nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Cyjan
SKU: 0000042355
EAN: 0088698629123
Kod producenta: C4872A
HP 80 175-ml Cyan DesignJet Ink Cartridge, Atrament barwnikowy, 175 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP Designjet 1000 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 175 ml |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kod OEM | C4872A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Głębokość produktu | 114 mm |
| Wysokość produktu | 226 mm |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Głębokość opakowania | 56 mm |
| Wysokość opakowania | 226 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 450 g |
| Szerokość brutto palety | 121,9 cm |
| Długość brutto palety | 101,6 cm |
| Wysokość brutto palety | 139,7 cm |
| Produktów na palecie | 800 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Waga brutto palety | 408,23 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 298,4 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 236,2 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 254 mm |
| Ciężar opakowania | 190 g |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 10 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 4,82 g |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 1397 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1397 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP Designjet 1000
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Cyjan
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 80 175-ml Cyan DesignJet Ink Cartridge, Atrament barwnikowy, 175 ml, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zebra fork lift cradle, 12 V
Lexmark 41X1505 zestaw do drukarki Zestaw...
Lexmark 41X1505, Zestaw konserwacyjny, Laser, 720000 stron(y), Lexmark, XC9245 XC9255 XC9265 CS923de CX924dxe CX924dte CX923de CX923dte CX922de CX923dxe, RoHS
Xerox 106R01585 kaseta z tonerem 1 szt....
Xerox 106R01585, 7600 stron(y), 7600 stron(y), Żółty, 1 szt.
Toner HP Magenta do HP CLJ 3800, Q7583A
Alternatívny toner pre Kyocera FS 720,820,920...
HP Wkład konserwacyjny 761 DesignJet
HP Wkład konserwacyjny 761 DesignJet, HP DesignJet T7100 Printer, CH649A, Singapur, 240 mm, 65 mm, 275 mm
Xerox Print Cartridge kaseta z tonerem 1 szt....
Xerox Print Cartridge, 5000 stron(y), Czarny, 1 szt.
OWA Armor toner pro CANON LBP 611Cn, 613Cdw,...
Xerox alternativní toner Brother (TN-423Y) pro...
HP Wkład z atramentem szarym DesignJet 747 o...
HP Wkład z atramentem szarym DesignJet 747 o pojemności 300 ml, Tusz na bazie pigmentu, 300 ml, 1 szt.
STYGIAN Canon CLI 551 XL yellow, pre Canon MG...
Everyday 006R04225 kaseta z tonerem 1 szt....
Everyday 006R04225, 1400 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
Epson OT-BY20 (093): Li-Ion Battery
Epson OT-BY20 (093): Li-Ion Battery, Bateria, Czarny, 1 szt.