-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 80 wkład atramentowy czarny 350 ml
SKU: 0000042354
EAN: 0088698629154
Kod producenta: C4871A
HP 80 wkład atramentowy czarny 350 ml, Tusz na bazie pigmentu, 350 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP Designjet 1000 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 350 ml |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | C4871A |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Ilość | 1 szt. |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Głębokość produktu | 114 mm |
| Wysokość produktu | 226 mm |
| Waga produktu | 560 g |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Głębokość opakowania | 56 mm |
| Wysokość opakowania | 226 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 640 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Produktów na palecie | 800 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Waga brutto palety | 505,76 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 10 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 6,03 g |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1397 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1397 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP Designjet 1000
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 80 wkład atramentowy czarny 350 ml, Tusz na bazie pigmentu, 350 ml, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zebra gun
Virtuos dobíjecí bluetooth základna pro čtečku...
Lexmark C2320Y0 kaseta z tonerem 1 szt....
Lexmark C2320Y0, 1000 stron(y), Żółty, 1 szt.
TESLA alternativní tonerová kazeta Lexmark...
Minolta Toner TN-512Y, żółty C454(e), C554(e)...
HP 364XL oryginalny wkład atramentowy żółty XL
HP 364XL oryginalny wkład atramentowy żółty XL, Wysoka (XL) wydajność, Atrament barwnikowy, 750 stron(y), 1 szt.