KYOCERA TK-5220M kaseta z tonerem 1 szt....
KYOCERA TK-5220M, 1200 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
SKU: 0000042349
EAN: 0088698541647
Kod producenta: C4822A
HP 80, HP Designjet 1000 series Printers, Purpurowy, C4822A, Singapur, 36 mm, 114 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kompatybilność | HP Designjet 1000 series Printers |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kod OEM | C4822A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Głębokość produktu | 114 mm |
| Wysokość produktu | 264 mm |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Głębokość opakowania | 36 mm |
| Wysokość opakowania | 264 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 170 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 110 szt. |
| Produktów na palecie | 1100 szt. |
| Waga brutto palety | 264,44 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 1549,4 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1549 mm |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 80, HP Designjet 1000 series Printers, Purpurowy, C4822A, Singapur, 36 mm, 114 mm
KYOCERA TK-5220M, 1200 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
HP Dodatkowy zasobnik ze zszywkami dla drukarek LaserJet, 5000 zszywek
Lexmark 602, 2500 stron(y), Czarny, 1 szt.
HP 42X zestaw 2 oryginalnych wkładów z czarnym tonerem LaserJet XL, 6000 stron(y), Czarny, 2 szt.
Xerox 006R01829, Cyjan, 1 szt.
Xerox alternativní toner Samsung MLT-D103L pro ML-2950, 2955, SCX-4728 (2.500str, black) - Allprint