-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 344 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy
SKU: 0000042344
EAN: 0829160799292
Kod producenta: C9363EE#BA3
HP 344 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy, Atrament barwnikowy, 560 stron(y), 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP DeskJet 460, 460c, 5740, 5940, 6540, 6620, 6840, 6940, 6980, 9800, D4160 HP OfficeJet 100, 150, 6205, 6210, 7110, 7130, 7140, 7210, 7310, 7410, H470, K7100 HP PSC 1610, 1613, 2350, 2355 HP Photosmart 2575, 2610, 325, 335, 337, 375, 385, 422, 425, 428, 475, 8050, 8450, 8750, B8350, D5160 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 560 stron(y) |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | C9363EE |
| Ilość | 1 szt. |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 50% |
| Segment HP | Dom Premium |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 70% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Wysokość produktu | 141 mm |
| Waga produktu | 49,9 g |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
| Wysokość opakowania | 37 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 79,6 g |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Waga brutto palety | 190,3 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,17 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Wymiary palety | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 2 szt. |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Cyjan, Purpurowy, Żółty
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 344 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy, Atrament barwnikowy, 560 stron(y), 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
STYGIAN alt. toner pre Samsung CLT-K4092S CLP...
Xerox 006R04362 kaseta z tonerem 1 szt....
Xerox 006R04362, 2000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
HP 963XL oryginalny wysokowydajny wkład...
HP 963XL oryginalny wysokowydajny wkład atramentowy błękitny, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 22,77 ml, 1600 stron(y), 1 szt.
Verbatim 55332 materiały drukarskie 3D Kwas...
Verbatim 55332, 1 szt., 1 kg
SPO taśma do STAR SP200 (RC200)
WECARE Armor cartridge pro CANON iP4850...
Peach 314214 nabój z tuszem 1 szt. Czarny
Peach 314214, Czarny, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.