-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 641A oryginalny wkład z błękitnym tonerem LaserJet
SKU: 0000042336
EAN: 0088698394762
Kod producenta: C9721A
HP 641A oryginalny wkład z błękitnym tonerem LaserJet, 8000 stron(y), Cyjan, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet 4600, 4650 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 8000 stron(y) |
| Kod OEM | C9721A |
| Ilość | 1 szt. |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 247 mm |
| Waga produktu | 1,42 kg |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Głębokość opakowania | 147 mm |
| Wysokość opakowania | 247 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,9 kg |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 16 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 165 g |
| Waga palety (UE) | 140 g |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 16 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 64 szt. |
| Produktów na palecie | 64 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 64 szt. |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 390 x 147 x 247 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wymiary palety | 1176 x 978 x 1126 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1137 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP LaserJet 4600, 4650
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Cyjan
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 641A oryginalny wkład z błękitnym tonerem LaserJet, 8000 stron(y), Cyjan, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
HP LaserJet Podajnik papieru 1x500-sheet z...
HP LaserJet Podajnik papieru 1x500-sheet z szafką i stojakiem, HP LaserJet Enterprise 700, M712, 500 ark., 500 ark., Biznes, 543 mm, 586 mm
Brother TONER N 25K kaseta z tonerem 1 szt....
Brother TONER N 25K, 1 szt.
TESLA alternativní tonerová kazeta Samsung...
Epson DURABrite Pro
Epson DURABrite Pro, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
HP Głowica drukująca 90 DesignJet: błękitny i...
HP Głowica drukująca 90 DesignJet: błękitny i moduł czyszczenia głowicy, HP DesignJet 4000/4500 Printer series, Atramentowa, Cyjan, C5055A, Singapur, 35,6 mm
OWA Armor toner pro KONICA MINOLTA C227/C287 ,...
Xerox alternativní toner Canon CRG711 / CRG-711...
Xerox alternativní toner Canon CRG711 / CRG-711 pro LBP-5300, MF8450, (6000str, black) - Allprint
HP LaserJet 659A oryginalny błękitny toner
HP LaserJet 659A oryginalny błękitny toner, 13000 stron(y), Cyjan, 1 szt.
Canon BCI-3EC nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny...
Canon BCI-3EC, 1 szt.