-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Czarny wkład atramentowy 90 DesignJet 775 ml
SKU: 0000042328
EAN: 0829160222608
Kod producenta: C5059A
HP Czarny wkład atramentowy 90 DesignJet 775 ml, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP Designjet 4000, 4500 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | C5059A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 30% |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 15 - 90% |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 53,9 mm |
| Wysokość produktu | 114,3 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość opakowania | 114,3 mm |
| Głębokość opakowania | 54 mm |
| Wysokość opakowania | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,09 kg |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 60 szt. |
| Produktów na palecie | 600 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 60 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 12 szt. |
| Waga brutto palety | 706,9 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 10 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 11,54 g |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 1679,58 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1680 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP Designjet 4000, 4500
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Czarny wkład atramentowy 90 DesignJet 775 ml, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Elo desktop stojánek
Datalogic protection film, 5 pcs.
TESLA alternativní inkoustová kazeta HP...
OWA Armor toner pro HP Color Laserjet 1500,...
Lexmark 58D2H0E kaseta z tonerem 1 szt....
Lexmark 58D2H0E, 15000 stron(y), Czarny, 1 szt.
OWA Armor toner pro BROTHER HL L8350, DCP...
Datalogic cradle, HC, USB, bílá
Canon 055 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Canon 055, 2100 stron(y), Cyjan, 1 szt.
KYOCERA TK-475 kaseta z tonerem 1 szt....
KYOCERA TK-475, 15000 stron(y), Czarny, 1 szt.