Epson PS-11: Power supply
Epson PS-11: Power supply, Drukarka, Uniwersalne, AC na DC, Chiny, Mobilink P60II, P80 / P80 PLUS, Czarny
SKU: 0000042327
EAN: 0025184252748
Kod producenta: C4940A
HP 83 680-ml Black DesignJet UV Ink Cartridge, Tusz na bazie pigmentu, 680 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP Designjet 5000, 5500 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 680 ml |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | C4940A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Szerokość produktu | 114,3 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 55,9 mm |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Głębokość opakowania | 114,3 mm |
| Wysokość opakowania | 55,9 mm |
| Pojemność opakowania | 114 cm³ |
| Waga wraz z opakowaniem | 950 g |
| Szerokość brutto palety | 118,4 cm |
| Długość brutto palety | 99,1 cm |
| Wysokość brutto palety | 127,8 cm |
| Produktów na palecie | 600 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 60 szt. |
| Waga brutto palety | 703 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330,2 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 284,5 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 256,5 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 320 x 56 x 114 mm |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 10 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 10,5 g |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 10,5 kg (23.2 funtów) |
| Wymiary palety | 1183,6 x 990,6 x 1277,6 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1184 x 991 x 1278 mm |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 83 680-ml Black DesignJet UV Ink Cartridge, Tusz na bazie pigmentu, 680 ml, 1 szt.
Epson PS-11: Power supply, Drukarka, Uniwersalne, AC na DC, Chiny, Mobilink P60II, P80 / P80 PLUS, Czarny
DYMO Rhino etykiety winylowe | 24 mm x 5,5 m | czarny nadruk na białym | samoprzylepne, Biały, 57 g
HP 62XL oryginalny wkład atramentowy czarny XL, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 12 ml, 600 stron(y), 1 szt.