-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 56 oryginalny wkład atramentowy czarny
SKU: 0000042326
EAN: 0884962780633
Kod producenta: C6656AE#UUQ
HP 56 oryginalny wkład atramentowy czarny, Standardowa wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 19 ml, 520 stron(y), 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP DeskJet 450c, 5145, 5150, 5550 HP OfficeJet 4215, 4219, 4255, 5505, 5515, 5610, 6110 HP PSC 1210, 1215, 1216, 1312, 1315, 1350, 2105, 2110, 2115, 2175, 2210, 2410 HP Photosmart 7260, 7345, 7350, 7450, 7459, 7655, 7660, 7760, 7762, 7960 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| BCP — kolor rysunku w dymku | Czarny |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 19 ml |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 520 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | C6656AE |
| Ilość | 1 szt. |
| Kolor | Nie |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 55% |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Szerokość produktu | 112 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Waga produktu | 53,3 g |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Głębokość opakowania | 112 mm |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 32 szt. |
| Waga brutto palety | 196,5 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,4 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 141 x 37 x 113 mm |
| Ciężar opakowania | 35 g |
| Pojemność | 19 ml |
| Pas zadruku (w calach) | 8,38 mm (0.33") |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Waga kartonu zbiorczego | 5,4 kg |
| Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym | 60 szt. |
| Wymiary palety | 800 x 1200 x 1154 mm |
| Objętość kropli atramentu | 17 pl |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 2 szt. |
| Ilość dysz głowicy drukującej | 416 |
| Waga (imperialna) | 1.88 oz |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1130 mm |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Kod unspsc | 44103105 |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 56 oryginalny wkład atramentowy czarny, Standardowa wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 19 ml, 520 stron(y), 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
HP 364 oryginalny wkład atramentowy błękitny
HP 364 oryginalny wkład atramentowy błękitny, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 300 stron(y), 1 szt.
Zebra Service, 3 years
Brother FH2000 element maszyny drukarskiej 1 szt.
Brother FH2000, Biały, 1 szt.
STYGIAN alt. toner pre HP CF279A black/1000K...
Zebra Service
Brother DK-22606 taśmy do etykietowania Czarny...
Brother DK-22606, Czarny na żółtym, DK, Czarny, Żółty, bezpośrednio termiczny, Brother, Brother QL1050, QL1060N, QL500, QL500A, QL550, QL560, QL560VP, QL570, QL580N, QL650TD, QL700,...