-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 22 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy
SKU: 0000042325
EAN: 0884962780794
Kod producenta: C9352AE#UUQ
HP 22 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 5 ml, 165 stron(y), 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP DeskJet D1460 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| BCP — kolor rysunku w dymku | Trójkolorowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 5 ml |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 165 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | C9352AE |
| Ilość | 1 szt. |
| Kolor | Tak |
| Termin przydatności do użycia | 1.5 lat(a) |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Szerokość produktu | 141 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Wysokość produktu | 131 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Głębokość opakowania | 131 mm |
| Wysokość opakowania | 37 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 32 szt. |
| Waga brutto palety | 144,26 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,51 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO/IEC 24711 |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 141 x 131 x 37 mm |
| Ciężar opakowania | 29,9 g |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Waga kartonu zbiorczego | 4,51 kg |
| Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym | 60 szt. |
| Wymiary zewnętrzne głównego kartonu (S x G x W) | 579 x 194 x 251 |
| Wymiary palety | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Zgodne rodzaje atramentów | Dye-based |
| Objętość kropli atramentu | 5 pl |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 1 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 800 x 1200 x 1158 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP DeskJet D1460
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Cyjan, Purpurowy, Żółty
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 22 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 5 ml, 165 stron(y), 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
KYOCERA TK-6705 kaseta z tonerem 1 szt....
KYOCERA TK-6705, 70000 stron(y), Czarny, 1 szt.
HP CF320XH Black Contract Original LaserJet...
Capture CA-CD410-480-INS szuflada na gotówkę
Capture CA-CD410-480-INS, 355 mm, 330 mm, 65 mm, 1 kg, 80 mm, 60 mm
Star Presenter
Xerox 113R00773 bęben do tonera Oryginalny 1 szt.
Xerox 113R00773, Oryginalny, Xerox, WorkCentre 3615, Phaser 3610, WorkCentre 3655, WorkCentre 3655i, 1 szt., 68000 stron(y), Czarny
TSC řezačka modul
HP 144A Black Original Laser Imaging Drum...
HP 144A Black Original Laser Imaging Drum, 20000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Everyday Remanufactured 003R99807 kaseta z...
Everyday Remanufactured 003R99807, 2300 stron(y), Czarny, 1 szt.
Epson Singlepack UltraChrome XD2 Magenta...
Epson Singlepack UltraChrome XD2 Magenta T40D340(50ml), Purpurowy, Tusz na bazie pigmentu, 50 ml, 1 szt.