-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 21 oryginalny wkład atramentowy czarny
SKU: 0000042324
EAN: 0884962780756
Kod producenta: C9351AE#UUQ
HP 21 oryginalny wkład atramentowy czarny, Standardowa wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 5 ml, 190 stron(y), 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP DeskJet D1460 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 5 ml |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 190 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 55% |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Szerokość produktu | 131 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Wysokość produktu | 141 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Głębokość opakowania | 131 mm |
| Wysokość opakowania | 37 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 60 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Waga brutto palety | 134,85 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,21 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Wymiary palety | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Objętość kropli atramentu | 17 |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 1 szt. |
| Ilość dysz głowicy drukującej | 416 |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP DeskJet D1460
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 21 oryginalny wkład atramentowy czarny, Standardowa wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 5 ml, 190 stron(y), 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox alternativní cartridge Dell 593-10320 pro...
Xerox alternativní cartridge Dell 593-10320 pro DELL 2130/2135, (2500str, black) - Allprint
Canon 5091C002 kaseta z tonerem 1 szt....
Canon 5091C002, 1900 stron(y), Żółty, 1 szt.
OWA Armor toner pro RICOH...
HP 415X Blk Contract LaserJet Toner Crtg (7,500...
Verbatim 55952 materiały drukarskie 3D...
Verbatim 55952, 1 szt., 500 g
HP 654A Cyan LJ Toner Cart, CF331A - CONTRACT...
Hlazený Color Laser papír, 210g/m2, matt, 100...
Xerox alternativní INK Epson 405XL/T05H1 (25...
Canon PFI-120MBK nabój z tuszem 1 szt....
Canon PFI-120MBK, Tusz na bazie pigmentu, 130 ml, 1 szt.