-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 503A oryginalny wkład z błękitnym tonerem LaserJet
SKU: 0000042311
EAN: 0829160697406
Kod producenta: Q7581A
HP 503A oryginalny wkład z błękitnym tonerem LaserJet, 6000 stron(y), Cyjan, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet 3800 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kod OEM | Q7581A |
| Ilość | 1 szt. |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 14% |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Segment HP | Dom |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 27 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 70% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 17 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 178 g |
| Waga palety (UE) | 152,5 g |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 21 szt. |
| Produktów na palecie | 105 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 85 szt. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Zawartość opakowania | Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu |
| Wymiary palety | 1150 x 980 x 1161 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1150 x 790 x 1174 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP LaserJet 3800
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Cyjan
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 503A oryginalny wkład z błękitnym tonerem LaserJet, 6000 stron(y), Cyjan, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox alternativní toner Canon EP27 pro...
Xerox alternativní toner Canon EP27 pro LBP3200,MF3110,5630,5650(EP-27), (2.500str, black) - Allprint
GEMBIRD Tisková struna (filament) PLA, 1,75mm,...
OWA Armor toner pro SAMSUNG ML3310, 3710,...
LEXMARK toner azurový pro C2335, XC2335 (11 700...
OWA Armor toner pro KYOCERA ECOSYS M5526,...
HP 304A oryginalny wkład z purpurowym tonerem...
HP 304A oryginalny wkład z purpurowym tonerem LaserJet, 2800 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
QOLTEC Tape for BROTHER DK-22205 62mm x 30.48m...
QOLTEC Tape for BROTHER DK-22205 62mm x 30.48m White / Black overprint Roller with handle
Xerox Black Toner pro AltaLink B8170/B8270 (52...
KYOCERA PF-470 500 ark.
KYOCERA PF-470, FS-6025/6030MF., 500 ark., 60 - 163 g/m², A3, A4, A5, B5, 590 x 590 x 352 mm