HP 80 175-ml Cyan DesignJet Ink Cartridge nabój...
HP 80 175-ml Cyan DesignJet Ink Cartridge, Atrament barwnikowy, 175 ml, 1 szt.
SKU: 0000042306
EAN: 0829160222660
Kod producenta: C5065A
HP Żółty wkład atramentowy 90 DesignJet 400 ml, Atrament barwnikowy, 400 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP Designjet 4000, 4500 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 400 ml |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kod OEM | C5065A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 30% |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 15 - 90% |
| Szerokość produktu | 203,2 mm |
| Głębokość produktu | 63,5 mm |
| Wysokość produktu | 120,7 mm |
| Waga produktu | 570 g |
| Szerokość opakowania | 203,2 mm |
| Głębokość opakowania | 64 mm |
| Wysokość opakowania | 63,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 640 g |
| Produktów na palecie | 800 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 16 szt. |
| Waga brutto palety | 557,39 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 10 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 6,78 g |
| Wymiary palety | 1219,2 x 1016 x 1397 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1397 mm |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Żółty wkład atramentowy 90 DesignJet 400 ml, Atrament barwnikowy, 400 ml, 1 szt.
HP 80 175-ml Cyan DesignJet Ink Cartridge, Atrament barwnikowy, 175 ml, 1 szt.
HP Wkład z żółtym atramentem 775, 500 ml, Standardowa wydajność, 500 ml, 1 szt., Jednopak
Ricoh 408010, 1500 stron(y), Czarny, 1 szt.
Canon 1320B010BB, 1 szt., Jednopak