-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Błękitny wkład atramentowy 90 DesignJet 400 ml
SKU: 0000042304
EAN: 0829160222622
Kod producenta: C5061A
HP Błękitny wkład atramentowy 90 DesignJet 400 ml, Atrament barwnikowy, 400 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP Designjet 4000, 4500 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 400 ml |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kod OEM | C5061A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 30% |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 15 - 90% |
| Szerokość produktu | 203,2 mm |
| Głębokość produktu | 63,5 mm |
| Wysokość produktu | 120,7 mm |
| Waga produktu | 570 g |
| Szerokość opakowania | 203,2 mm |
| Głębokość opakowania | 64 mm |
| Wysokość opakowania | 63,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 640 g |
| Produktów na palecie | 800 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 16 szt. |
| Waga brutto palety | 557,39 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 10 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 6,78 g |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1397 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1397 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP Designjet 4000, 4500
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Cyjan
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Błękitny wkład atramentowy 90 DesignJet 400 ml, Atrament barwnikowy, 400 ml, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Bęben C612 30K Cyan 46507307
Brother DR2100 Oryginalny
Brother DR2100, Oryginalny, HL-2140, HL-2150N, HL-2170W, DCP-7030, DCP-7040, DCP-7045N, MFC-7320, MFC-7440N, MFC-7840W, 12000 stron(y), Druk laserowy, Czarny, 797 g
Zebra řezačka
OWA Armor toner pro Canon iR-C256i cyan, 18.000...
Xerox alternativní toner HP L0R14A/981Y pro...
HP Grzałka utrwalająca 220 V Color LaserJet B5L36A
HP Grzałka utrwalająca 220 V Color LaserJet B5L36A, Zestaw utrwalacza drukarki, 150000 stron(y), Chiny, HP, HP LaserJet E55040, E57540, M553, M577 HP LaserJet Enterprise Flow M578 HP LaserJet Enterprise..., Biznes, Enterprise
Zebra RFID antenna
KYOCERA TK-5140K kaseta z tonerem 1 szt....
KYOCERA TK-5140K, 7000 stron(y), Czarny, 1 szt.