-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Głowica drukująca 90 DesignJet: błękitny i moduł czyszczenia głowicy
SKU: 0000042300
EAN: 0829160222561
Kod producenta: C5055A
HP Głowica drukująca 90 DesignJet: błękitny i moduł czyszczenia głowicy, HP DesignJet 4000/4500 Printer series, Atramentowa, Cyjan, C5055A, Singapur, 35,6 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kompatybilność | HP DesignJet 4000/4500 Printer series |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kod OEM | C5055A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Szerokość produktu | 35,6 mm |
| Głębokość produktu | 264,2 mm |
| Wysokość produktu | 114,3 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 264 x 36 x 114 mm |
| Szerokość opakowania | 264 mm |
| Głębokość opakowania | 36 mm |
| Wysokość opakowania | 114 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 180 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 15 - 80% |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 110 szt. |
| Produktów na palecie | 1100 szt. |
| Waga brutto palety | 300 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1520 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 1 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1520 mm |
| Zawartość opakowania | Głowica drukująca; Wkład czyszczący do głowicy drukującej; |
| Objętość kropli atramentu | 5 pl |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Głowica drukująca 90 DesignJet: błękitny i moduł czyszczenia głowicy, HP DesignJet 4000/4500 Printer series, Atramentowa, Cyjan, C5055A, Singapur, 35,6 mm
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Epson 7113426 etykiet do nadruku Biały...
Epson 7113426, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, Ciągła etykieta, Rolka, Atramentowa, Akrylowy
Canon CRG-718 Bk VP kaseta z tonerem 2 szt....
Canon CRG-718 Bk VP, 3400 stron(y), Czarny, 2 szt.
Honeywell platen roller
Epson PE Matte Label - Die-cut Roll: 76mm x...
Epson PE Matte Label - Die-cut Roll: 76mm x 51mm, 535 labels, PE, Matowy, BS 5609, Epson GP-M831 Epson ColorWorks C7500G Epson ColorWorks C7500 ColorWorks CW-C6500 ColorWorks..., 7,6 cm, 5,1 cm
KYOCERA TK-5150M kaseta z tonerem 1 szt....
KYOCERA TK-5150M, 10000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
HP 410X – zestaw 2 czarnych, oryginalnych...
HP 410X – zestaw 2 czarnych, oryginalnych wkładów z tonerem LaserJet XL, 13000 stron(y), Czarny, 2 szt.