-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Głowica drukująca 90 DesignJet: czarny i moduł czyszczenia głowicy
SKU: 0000042299
EAN: 0829160222554
Kod producenta: C5054A
HP Głowica drukująca 90 DesignJet: czarny i moduł czyszczenia głowicy, HP DesignJet 4000/4500 Printer series, Czarny, C5054A, Singapur, 35,6 mm, 264,2 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kompatybilność | HP DesignJet 4000/4500 Printer series |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | C5054A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Szerokość produktu | 35,6 mm |
| Głębokość produktu | 264,2 mm |
| Wysokość produktu | 114,3 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 264 x 36 x 114 mm |
| Szerokość opakowania | 264 mm |
| Głębokość opakowania | 36 mm |
| Wysokość opakowania | 114 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 180 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 15 - 80% |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 110 szt. |
| Produktów na palecie | 1100 szt. |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Waga brutto palety | 300 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1520 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 1 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1520 mm |
| Zawartość opakowania | Głowica drukująca; Wkład czyszczący do głowicy drukującej; |
| Objętość kropli atramentu | 15 pl |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Głowica drukująca 90 DesignJet: czarny i moduł czyszczenia głowicy, HP DesignJet 4000/4500 Printer series, Czarny, C5054A, Singapur, 35,6 mm, 264,2 mm
16 innych produktów w tej samej kategorii:
DYMO Wytrzymałe poliestrowe etykiety...
DYMO Wytrzymałe poliestrowe etykiety przemysłowe Rhino | 19 mm x 5,5 m | Czarny nadruk na białej taśmie | Samoprzylepne | Do drukarek etykiet Rhino i LabelManager, Czarny na białym, Wielobarwny, Poliester, -40 - 150 °C, UL 969, DYMO
Xerox 006R04387 kaseta z tonerem 1 szt....
Xerox 006R04387, 1500 stron(y), Czarny, 1 szt.
Datalogic DC/DC Converter
HP 201A oryginalny wkład laserowy, błękitny
HP 201A oryginalny wkład laserowy, błękitny, 1330 stron(y), Cyjan, 1 szt.
HP 645A oryginalny wkład z błękitnym tonerem...
HP 645A oryginalny wkład z błękitnym tonerem LaserJet, 12000 stron(y), Cyjan, 1 szt.