-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Głowica drukująca 81 DesignJet: błękitny pigmentowy i moduł czyszczenia głowicy
SKU: 0000042271
EAN: 0025184252632
Kod producenta: C4951A
HP Głowica drukująca 81 DesignJet: błękitny pigmentowy i moduł czyszczenia głowicy, HP Designjet 5000, 5000ps, 5500 and 5500ps Printers, Cyjan, C4951A, Singapur, 35,6 mm, 114,3 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kompatybilność | HP Designjet 5000, 5000ps, 5500 and 5500ps Printers |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kod OEM | C4951A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Szerokość produktu | 35,6 mm |
| Głębokość produktu | 114,3 mm |
| Wysokość produktu | 264,2 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 114 x 36 x 264 mm |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Głębokość opakowania | 36 mm |
| Wysokość opakowania | 264 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 230 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 110 szt. |
| Produktów na palecie | 1100 szt. |
| Waga brutto palety | 290,3 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary palety | 1000,8 x 1409,7 x 1112,5 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1001 x 1410 x 1113 mm |
| Zawartość opakowania | Głowica drukująca; Wkład czyszczący do głowicy drukującej; |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Głowica drukująca 81 DesignJet: błękitny pigmentowy i moduł czyszczenia głowicy, HP Designjet 5000, 5000ps, 5500 and 5500ps Printers, Cyjan, C4951A, Singapur, 35,6 mm, 114,3 mm
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Toner Samsung Czarny ML-D3470B do...
OWA Armor toner pro SAMSUNG ML2010, 2510, 2571...
Epson Owl Wkład atramentowy Black T0791 Claria...
Epson Owl Wkład atramentowy Black T0791 Claria Photographic Ink, Tusz na bazie pigmentu, 11,1 ml, 1 szt.
Toner HP Black do HP CLJ 55x0, C9730A
Xerox alternativní INK Brother LC1240M pro DCP...
Xerox alternativní INK Brother LC1240M pro DCP J525W/J725DW, MFC J430W/J6510DW/J6710DW/J6910DW,(18ml, Magenta)
HP LaserJet 220V User Maintenance Kit Zestaw...
HP LaserJet 220V User Maintenance Kit, Zestaw konserwacyjny, Laser, 350000 stron(y), Czarny, HP, LaserJet 9000