Canon PFI-703MBK Ink Tank nabój z tuszem 1 szt....
Canon PFI-703MBK Ink Tank, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
SKU: 0000042267
EAN: 0025184252595
Kod producenta: C4933A
HP Żółty pigmentowy wkład atramentowy 81 DesignJet 680 ml, Atrament barwnikowy, 680 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP Designjet 5000, 5000ps, 5500, 5500ps |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 680 ml |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kod OEM | C4933A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 559 mm |
| Wysokość produktu | 114,3 mm |
| Produktów na palecie | 600 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 60 szt. |
| Waga brutto palety | 703 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 10 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 10,5 g |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 10,5 kg (23.2 funtów) |
| Wymiary palety | 990,6 x 1277,6 x 1183,6 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1278 x 991 x 1184 mm |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Żółty pigmentowy wkład atramentowy 81 DesignJet 680 ml, Atrament barwnikowy, 680 ml, 1 szt.
Canon PFI-703MBK Ink Tank, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
Xerox alternativní INK pro Epson (T7553 XL) 62ml, magenta
Lexmark 79L0H10, 47700 stron(y), Czarny, 1 szt.
Samsung MLT-R116, Czarny, Chiny, Druk laserowy, HP, M2625/2825/2835, M2675/2875/2885, 1 szt.
HP 131A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet, 1520 stron(y), Czarny, 1 szt.