Lexmark T654X31E kaseta z tonerem Oryginalny...
Lexmark T654X31E, 36000 stron(y), Czarny
SKU: 0000042266
EAN: 0025184252588
Kod producenta: C4932A
HP 81 barwnikowy wkład atramentowy purpurowy 680 ml, Atrament barwnikowy, 680 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP Designjet 5000, 5000ps, 5500, 5500ps |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 680 ml |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kod OEM | C4932A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 55,9 mm |
| Wysokość produktu | 114,3 mm |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Głębokość opakowania | 56 mm |
| Wysokość opakowania | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 950 g |
| Szerokość brutto palety | 127,8 cm |
| Długość brutto palety | 99,1 cm |
| Wysokość brutto palety | 118,4 cm |
| Produktów na palecie | 600 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 60 szt. |
| Waga brutto palety | 703 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 284,5 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 256,5 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 330,2 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 114 x 56 x 320 mm |
| Ciężar opakowania | 270 g |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 10 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 10,5 g |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 10,5 kg (23.2 funtów) |
| Wymiary palety | 990,6 x 1277,6 x 1183,6 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1278 x 991 x 1184 mm |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 81 barwnikowy wkład atramentowy purpurowy 680 ml, Atrament barwnikowy, 680 ml, 1 szt.
Lexmark T654X31E, 36000 stron(y), Czarny
HP Oryginalny trójkolorowy wkład atramentowy o dużej wydajności 305XL, Wysoka (XL) wydajność, Atrament barwnikowy, 5 ml, 200 stron(y), 1 szt., Multipak
Xerox 003R99764, 13200 stron(y), Czarny
Xerox 106R01215, 5000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.